24-pay-mark Created with Sketch.
нова дата уточнюється

Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross

5 листопада 2023, нд. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Звернення від організатора:

"Зважаючи на продовження військових дій на території України, концерт "Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross", який мав відбутися 5 листопада 2022 р., переноситься. Нову дату буде оголошено пізніше. Ми сподіваємося, що очікування не буде дуже довгим."В рамках фестивалю «Дискотека 80-х» вперше в Києві відбудеться довгоочікуваний сольний концерт легенди світової поп-музики Дітера БОЛЕНА! 5 листопада 2022 року продюсер, композитор і автор суперхітів виконає всі найвідоміші пісні Blue System і Modern Talking.

Після розпаду Modern Talking в кінці 1987 Дітер Болен створив групу Blue System, незмінним лідером якої і залишився. За час існування групи, було випущено 13 альбомів, 30 синглів і знято 23 відеокліпи. Blue System стала практично сценічним псевдонімом Дітера Болена. Ім'я Дітера Болена, одного з найпопулярніших і успішних музикантів, композиторів, продюсерів і виконавців, назавжди увійшло в історію сучасної поп-музики і зробило його живою легендою. Кожен концерт Дітера Болена - це справжнє приголомшливе свято для шанувальників його творчості. Грандіозне шоу, наповнене неймовірною енергетикою, що заводить глядачів з перших акордів його безсмертних хітів, буде доповнено виступом диско діви - Ліан Росс (жоден збірник хітів «Диско 80-х» не обходиться без цієї співачки).

Дітер Болен написав велику кількість музичних творів і співпрацював з величезною кількістю музичних виконавців. Всього в багажі музиканта робота більш ніж з 70 виконавцями, серед яких Томас Андерс, Бонні Тайлер, Сі Сі Кетч, Кріс Норман і багато інших.

05 листопада Київ не втомиться танцювати і підспівувати улюбленому Дітеру, адже майже кожен житель нашої країни старше 25 років знає тексти всіх його суперхітів!

Це буде свято для всіх любителів ДИСКО. Ви не повинні це пропустити!

Powered by Froala Editor

Артисти