Дискотека 90-х: E-Type, 2 Unlimited, Masterboy, Rednex

16 лютого 2019, Сб. 19:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дискотека 90-х: E-Type, 2 Unlimited, Masterboy, Rednex у Києві - фото №1 Дискотека 90-х: E-Type, 2 Unlimited, Masterboy, Rednex у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дискотека 90-х»?

1. Відсвяткувати День Св. Валентина в компанії улюблених виконавців вашої молодості.
2. Поринути в музичну атмосферу танцювальних 90-х і разом із зірками світової сцени розкачати зал.
3. Подарувати коханій людині розкішне свято.

16 лютого в Палаці Спорту для вас – грандіозна Дискотека 90-х! E-Type, 2Unlimited, Masterboy, Rednex – усі вони вийдуть на сцену цього вечора. Це неможливо пропустити!

Подію буде присвячено Дню Святого Валентина. А це означає, що кров у жилах завирує і поверне вас до часів яскравої молодості, коли всі рухалися в ритмі euro dance. Найбільш запальні ритми дискотеки 90-х об'єднаються у величезну музичну хвилю, від якої не сховається ніхто. Готуйтеся підспівувати і, звичайно, танцювати!

Разом із хедлайнерами концерту на сцену вийдуть відомі українські артисти, які також виконають денс-хіти 90-х. Масштаб події, склад артистів і плей-лист концерту подарують масу позитиву всім гостям вечора. У наявності є такі категорії квитків:

- VIP TABLE (сектори I і VIII),
- VIP FAN (танцювальний сектор біля сцени),
- Сектор VII (розміщення в м'яких комфортних кріслах),
- Meet & Greet.

Це унікальна можливість особисто поспілкуватися з улюбленими артистами (фото з учасниками концерту, автограф, подарункова продукція). Чекаємо на вас на концерті року!