24-pay-mark Created with Sketch.

Дискусія з акторами «Моїх думок тихих» та «Бачення метелика»

від 200 грн.

Про подiю

11 травня команди МОТ та MEGOGO проведуть дискусію «Українські актори: мова, конкуренція, умови війни» за участі Андрія Лідаговського (Вадим у «Моїх думках тихих») та Маргарити Бурковської (аеророзвідниця Ліля у «Баченні метелика»). Розповідаємо докладніше про подію та про те, як на неї потрапити

Про що говоритимемо

Українське кіно стрімко розвивається у масовому та авторському напрямках. Якщо раніше головною претензією до українських фільмів була неприродність української мови, то сьогодні стрічки «Памфір» та «Люксембург, Люксембург» показують різноманітність діалектів та суржику. Під час дискусії обговоримо з українськими акторами мовне питання в кіно, як вони реагують на суржик в кадрі та в чому різниця між літературною та нелітературною українською, про яку часто згадують глядачі.

Ще одна особливість вітчизняного кіно — робота непрофесійних акторів, які грають у фільмах «Плем’я», «Атлантида», «Бачення метелика» та інших. Завдяки зовнішності та професійним навичкам, які важливі для їхніх персонажів, вони створюють образи, невідмінні від колег-акторів. Поговоримо з Ритою Бурковською та Андрієм Лідаговським про те, як вони почуваються в кадрі поряд з дебютантами, хто кому допомагає та чому до послуг непрофесіоналів досі звертаються кастинг-директори.

Також подискутуємо про роботу в умовах війни, досвід кінофестивалів, зокрема Каннського, а також акторську репутацію та інститут зірок в Україні.

Про гостей події

До головної ролі у «Моїх думках тихих» Андрій Лідаговський грав у попередньому фільмі Антоніо Лукіча «У Манчестері йшов дощ». Його можна побачити й в камео серіалу «Секс, Інста і ZNO» та трагікомедії «Люксембург, Люксембург». Андрій також працював художником-постановником над серіалом «Екстрасенс» та короткометражним фільмом «Мажорка».

Маргарита Бурковська зіграла зґвалтовану в російському полоні українку-аеророзвідницю, яка після визволення намагається повернутися до нормального життя. Після прем’єри у Каннах її роль назвали «магнетичною», «позбавленою драматизму і тому ще драматичнішою» і такою, що «тонко передає стан стійкої, незламної жінки, яка пройшла через незлічені випробування». Вона також з’являється в одній з ролей у фільмі «Парфенон» литовського режисера Мантаса Кведаравічюса. Крім знімань у кіно, Рита працює фіксеркою й організовує інтерв’ю з військовими та волонтерами.

Усі кошти із продажу квитків ідуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Зверніть увагу!

 1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 13:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.
 2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов'язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ продовжиться. У разі остаточного скасування івенту організатори розглянуть можливість повторного проведення.
 3. Охорона МОТ може попросити вас залишити в гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки та рюкзаки.
 4. Охороні надається право огляду сумок та рюкзаків на вході до експозиції.
 5. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а у разі потреби — скористатися спеціально облаштованою вбиральнею.
 6. На спеціальні події не можна:
   • приносити будь-які види зброї та піротехніки, колючі та ріжучі предмети, газові балончики, аерозолі, отруйні, хімічні та інші речовини;
   • заходити до виставкової зали з великогабаритними речами, їжею та напоями;
   • курити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої, а також перебувати у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
   • здійснювати професійне та комерційне фото- та відеознімання без отримання дозволу від команди don't Take Fake;
   • заходити із тваринами.

Схожі події

Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake 30.09, 06.10, 07.10 Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake Львів, Площа Олекси Гасина від 200 грн. Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake 30.09, 06.10, 07.10 Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake Площа Олекси Гасина Придбати МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові 08 вересня 13:00, пт МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Львів, Площа Олекси Гасина від 200 грн. МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Вже не хочу 08 вересня МОТ. «Модуль тимчасовості» у Львові Площа Олекси Гасина Придбати Подорож Сонячною системою 30.09 Подорож Сонячною системою Київ, Київський планетарій Подорож Сонячною системою 30.09 Подорож Сонячною системою Київський планетарій Придбати Подорож маленького музиканта Подорож маленького музиканта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 125 грн. Подорож маленького музиканта Подорож маленького музиканта Одеський театр Опери та Балету Придбати