3 серпня 2019, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

DISLOCADOS у Києві - фото №1 picture
DISLOCADOS у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Dislocados?

1. Насичений мікс з якісного саунду і повної віддачі музиці
2. Зануритись в атмосферу справжньої запальної сальси
3. Від танцювальних ритмів ти точно не всидиш на місці


Вашу душу й тіло переповнюють емоції від гарної музики? А може Ви ще й обожнюєте танцювати? Тоді наступний анонс саме для Вас!
Ми розповімо про українських музикантів, без яких в нашій країні не існувало б латиноамериканського джазу та сальси!

В 2004 році, Ілля Єресько (Україна) - піаніст, відомий композитор і джазмен, разом з лід вокалісткою Кароліною Патоцкі (США), створили гурт під назвою DISLOCADOS, у складі якого зібрали професійних музикантів, які мали безпосереднє відношення до цієї музики та культури. Завдяки власним амбіційним ідеям і стрімкому бажанню їх реалізації гурт дуже швидко здобув визнання не тільки в Україні, але й за кордоном. Наразі, на рахунку бенда 3 студійних платівки!
DISLOCADOS об'їздив з гастролями більше ніж 20 країн світу (від країн Європейського союзу до Марокко), відіграв майже 1500 концертів на території України та отримав нагороди на відомому міжнародному конкурсі Independent Music Awards.

DISLOCADOS — єдиний гурт в Україні, який професійно грає латиноамериканську музику у стилі сальса. Завдяки починанням в DISLOCADOS музиканти гурту досягли успіхів та визнання в багатьох інших музыкальных напрямках та мають дивовижні й цікаві історії про початок своє творчої кар'єри у гурті, своє захоплення сальса музикою і латиноамериканською культурою.
Під час цього концерту кожен учасник бенду за допомогою музики розповість власну історію, проявить себе в особистостях ідолів української сальси, адже кожен музикант окремо, й усі вони разом постійно продовжують створювати унікальну музику завдяки особливості українського духу. Запрошуємо до цікавої «подорожi» разом з українськими сальса кумирами!

Слухай DISLOCADOS, бо ми робимо «українське»!
Приходь на DISLOCADOS, і Ви побачите справжнє шоу!
Танцюй з DISLOCADOS, Ви це точно вмієте!
Відчувай DISLOCADOS, бо ми граємо серцем!

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати DREZDEN 28 лютого 19:00, Пт DREZDEN Київ, Bel etage від 599 грн. DREZDEN Вже не хочу 28 лютого DREZDEN Bel etage Придбати