Disney On Ice. Крижане серце

5 січня 2020, Нд. 10:30
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 399 грн.
від 399 грн.

Галерея

Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №1 Disney On Ice. Крижане серце у Києві
Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №2 Disney On Ice. Крижане серце у Києві афіша
Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №3 Disney On Ice. Крижане серце у Києві квитки
Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №4 Disney On Ice. Крижане серце у Києві на concert.ua
Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №5 Disney On Ice. Крижане серце у Києві фото
Disney On Ice. Крижане серце у Києві - фото №6 Disney On Ice. Крижане серце у Києві піти

Про подiю

  1. Вперше в Україні! Офіційне льодове шоу Disney On Ice за мотивами популярного мультфільму "Крижане серце" (FROZEN) – з 3 по 6 січня 2020 в київському Палаці спорту.

Чому варто піти на Disney On Ice «Крижане серце»?

1. Це видовище шоу запам'ятається вашій родині надовго! Його ставить компанія Feld Entertainment (США), знаменита на весь світ незвичайними дитячими виставами.
2. Грандіозні спецефекти, яскраві танцювальні номери і захопливий сюжет про двох сестер-принцес.
3. Ваші діти зустрінуться з улюбленими героями - з Міккі Маусом, Дональдом Даком, Гуффі, диснеївськими принцесами, персонажами мультфільмів «Історія іграшок», «В пошуках Немо» і «Король лев».

Disney On Ice - крижане шоу за мотивами Frozen

Постановка заснована на найбільш касовому мультфільмі «Діснея» - «Крижане серце». І, що цікаво, включає як першу частину мультфільму, так і другу, яка вийде тільки в листопаді!

Разом з принцесою Анною ви вирушите на пошуки її сестри Ельзи. Мисливець Крістоф, його олень і сніговик Олаф будуть їй в цьому допомагати. З ними ви підніміться до вершин снігових Північний гір, подолаєте не одну перешкоду і допоможете сестрам возз'єднатися. Чекають на вас зустрічі і з іншими героями Діснея!

Унікальні спецефекти у виставі "Крижане серце"

Це шоу завоювало любов юних глядачів більше ніж в 75 країнах по всьому світу, але до нас приїжджає вперше, а тому можна сміливо заявити - наша сцена нічого подібного ще не бачила.

Над постановкою працювали такі зірки, як Патті Вінсент (режисер численних шоу на льоду), Сінді Стюарт (чотириразова володарка премії «Хореограф року»), сценаристи «Marvel» і «Nickelodeon» А. Вілсон і М.Уїлсон Лабрачіо, а ще знамениті декоратори , художники по світлу та інші зірки американської театральної сцени.

Якщо у вас є можливість подарувати родині таку пригоду, зробіть це неодмінно! Купуйте квитки на concert.ua і вирушайте у чарівний світ Діснея!

*Діти до 3-х років, якщо вони не займають окремого місця, можуть відвідати шоу безкоштовно у супроводі дорослих з квитками. Якщо на момент відвідання шоу дитині виповнилось 3 роки - їй необхідно придбати квиток.
Зверніть увагу, що на вході на Захід у разі відвідування Заходу дитиною до 3-х років без надання окремого місця необхідно мати копію документа, який підтверджує вік дитини на дату Заходу.
Діти старші 14 років можуть прийти на шоу без супроводу дорослих. Діти до 14 років проходять на шоу у супроводі дорослих, яким також необхідно мати квиток.


Інші дати

Схожі події

Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Гидке Каченя СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 04 квітня 11:00, Сб Гидке Каченя Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Гидке Каченя Вже не хочу 04 квітня Гидке Каченя Київський академічний театр ляльок Придбати Аліса в країні чудес СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 04 квітня 12:00, Сб Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 04 квітня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати