Подію скасовано
7 вересня 2019, Сб. 18:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 210 грн.
від 210 грн.

Галерея

Distemper у Києві - фото №1 Distemper у Києві
Distemper у Києві - фото №2 Distemper у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Distemper?

1. Один з найзнаковіших ска-панк колективів Східної Європи.
2. Проникнутися щирою атмосферою.
3. Почути як улюблені хіти, так і абсолютно нові пісні.

Barefoot Mosh Booking презентує: Легендарні Distemper знову в Києві, після дворічної відсутності.

Якщо починати розмову про ска-панк, хто перший спаде вам на думку? Звісно Distemper! Вони почали грати ще за часів радянського союзу, в далекому 1989 році та за цей довжелезний час пройшли дорогу від хардкор-панку до ска-панку третьої хвилі та ска-кору. Вони випустили понад 20 студійних релізів та проїхали не один десяток разів Європою, в тому числі і в якості хедлайнерів.

Це гурт який не слідує за модою, він сам її задає. Гурт, який широким масам розповів про те, що таке дійсно гарний ска-панк і продовжує сумлінно робити це із року в рік.

Вітчизняна підтримка:
Діти Великого Міста (Київ, street ska punk / oi!)
https://dvmkyiv.bandcamp.com/

Cios (Хмельницький, street punk / oi!)
https://cios.bandcamp.com/ 13

Вік 16+

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати