24-pay-mark Created with Sketch.

Дитяче наукове шоу "Хімія"

від 350 ₴

Про подiю

Шоу-програма для дітей «Дитяче наукове шоу «Хімія» в Києві відбудеться з 31 березня по 7 квітня 2024 року в Продюсерському центрі Ізмайлової Марини.

Чому варто піти на «Дитяче наукове шоу «Хімія» в Києві?

  1. Веселі експерименти та інтерактивні вправи для дітвори.
  2. Чудова ідея для сімейного дозвілля.
  3. Фантастичні та незабутні враження від шоу.

Шоу-програма «Дитяче наукове шоу «Хімія» в Києві

Запрошуємо всіх на дитяче наукове шоу «Хімія»! Цікава, ретельно продумана програма неодмінно подарує купу позитивних вражень та навчить дітей початкам справжньої науки. Не втрачайте чудовий шанс порадувати своїх слухнянчиків!

Незабутня подорож у чарівний світ захопливої науки хімії

На всіх чекає яскрава програма з неймовірними трюками та захопливими номерами. Глядачі шоу зможуть взяти участь у пізнавальних експериментах та відчути себе справжніми хіміками. Зокрема, шоу «Хімія» – це:
  • ефектні трюки з сухим льодом;
  • видовищні хімічні реакції (палаюча рука, піна-паті, вулкан, науковий сніг, туман та інше).
Від знавців у галузі хімії юні глядачі зможуть дізнатися більше про хімічні властивості деяких речовин та особливості їхньої взаємодії. А головне – діти безпосередньо будуть брати участь у дослідах. Програма розрахована на вік від 3-х до 9-ти років. Для дітей до 6-ти років у супроводі дорослого вхід безкоштовний (за умови оплати одного місця дитина розміщується на колінах у дорослого). Чекаємо на вас!

Де купити квитки на Шоу-програму «Дитяче наукове шоу «Хімія» в Києві?

Замовити квитки онлайн ви можете на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця. Та треба зазначити, що вистави театру не розраховані на дитячу авдиторію до 6 років. Дітям від 6 років ми можемо рекомендувати відвідувати подію театру "Маленький принц".
✅ Наші вистави рекомендовані до перегляду з 12 років
⌚ Середня тривалість з антрактом по подіях зазвичай 1,5 год
🛡️ У випадку повітряної тривоги: 1. До початку події: запрошуємо глядачів, що приїхали на подію, до укриття, й чекаємо 40 хв. Якщо повітряна скасована продовжуємо подію. 2. Під час події: подія зупиняється й ми запрошуємо глядачів до укриття й чекаємо 40 хв. Потім по ситуації. Якщо 50% події відбулося, подія вважається такою, що відбулася.
Інші дати

Дитяче наукове шоу "Хімія". Кріо-морозиво

29 червня 2024 15:00

Мала сцена Театру BEAT, Київ

Перейти до опису

Дитяче наукове шоу Хімія. Кріо-морозиво

21 липня 2024 15:00

Київський культурний кластер "Краків", Київ

Перейти до опису

Схожі події

Резиденція Мавки 21.06, 22.06, 23.06 ... 12.07 Резиденція Мавки Київ, ВДНГ від 350 ₴ Резиденція Мавки 21.06, 22.06, 23.06 ... 12.07 Резиденція Мавки ВДНГ Придбати МІЙ СУСІД - ДИНОЗАВР. ПРЕМ'ЄРА 22 червня 11:00, сб МІЙ СУСІД - ДИНОЗАВР. ПРЕМ'ЄРА Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ МІЙ СУСІД - ДИНОЗАВР. ПРЕМ'ЄРА Вже не хочу 22 червня МІЙ СУСІД - ДИНОЗАВР. ПРЕМ'ЄРА Одеський обласний театр ляльок Придбати Привид замку Кентервіль 23.06 Привид замку Кентервіль Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках від 150 ₴ Привид замку Кентервіль 23.06 Привид замку Кентервіль Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати Гаррі Поттер 29 червня 17:00, сб Гаррі Поттер Одеса, Одеська обласна філармонія від 150 ₴ Гаррі Поттер Вже не хочу 29 червня Гаррі Поттер Одеська обласна філармонія Придбати