Дитячий Віденський бал у Києві

14 квітня 2019, Нд. 12:00
КМДА Київ, Хрещатик, 36
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №1 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №2 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві афіша
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №3 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві квитки
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №4 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві на concert.ua
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №5 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві фото
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №6 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві піти
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №7 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві дивитись
Дитячий Віденський бал у Києві у Києві - фото №8 Дитячий Віденський бал у Києві у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на Дитячий Віденський бал у Києві?

1. Кожна дитина буде героєм фільму про бал, зйомки якого починаються вже в лютому 2019 року;
2. Кожен дебютант стане одночасно і героєм балу, і режисером, і журналістом. Заняття у медіашколі дозволять усім дітям набути навичок і зняти власний ролик про подію, створити відеоблог, фоторепортаж, написати і опублікувати замітку про бал і багато іншого;
3. Усі учасники отримають сертифікати оргкомітету віденських балів в Україні, передбачені і спеціальні призи, нагороди Vienna Ball Junior Awards за кращі роботи, створені у медіашколі. Це прекрасний поштовх для розвитку найрізноманітніших творчих здібностей дітей.

Уже втретє в Києві відбудеться класичний віденський бал для дітей як аналог дорослого балу, визнаного європейського культурного заходу з усіма його атрибутами і перевагами. Але дебютантами будуть не дорослі, а діти – від 7 до 15 років. Всі учасники пройдуть бальну підготовку в елітних хореографічних школах столиці.

Встигніть купити квитки до 1 лютого 2019 року, щоб ваша дитина стала дебютантом кращої європейської події року.

Крім класичної бальної програми – вальс, полонез, полька, – на балу будуть представлені саундтреки до улюблених мультфільмів, спеціальні танцювальні номери на основі середньовічних традицій Європи, мікс вокального, циркового та хореографічного мистецтв. Супроводжує програму симфонічний оркестр і кращі вокалісти.

Дрес-код: для дівчат – бальні сукні до підлоги, танцювальні туфлі, для хлопчиків – класичні чорні штани, біла сорочка і метелик, класичні туфлі. Оргкомітет балу проконсультує з приводу дрес-коду і графіку підготовки – хореографічної та медійної – додатково. Початок занять – лютий 2019 року.

Після балу відбудеться церемонія нагородження від імені оргкомітету, міжнародних партнерів заходу, віденського бального комітету, мерій Києва та Відня. Кожен дебютант і гість зможе стати учасником постійно дійсного міжнародного Клубу Віденського балу Junior, що дозволить продовжити брати участь у нових яскравих спецпроектах і надасть переваги для тих з них, де кількість місць суттєво обмежено (наприклад, зйомки художніх проектів, роликів, фільмів, влогів, фотосесій до віденських балів).

Квитки на бал можна придбати з місцями у банкетній або фуршетній зоні, як для дітей, так і для батьків.

Схожі події

Whoopee Weekend 3019 -30% на другий 04 травня 17:00, Сб Whoopee Weekend 3019 Київ, Bingo від 149 грн. Whoopee Weekend 3019 Вже не хочу 04 травня Whoopee Weekend 3019 Bingo Придбати Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією -25% на другий 07 травня 12:00, Вт Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Київ, Будинок архітектора від 100 грн. Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Вже не хочу 07 травня Петрик і вовк. Симфонічне шоу з пісочною анімацією Будинок архітектора Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019