Дива новорічні

27 грудня 2019, Пт. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Ольга Ткаченко і FireVoices. Концерт "Новорічні чудеса" в Києві! Чекаємо вас 2019-12-27 в 19:00 на майданчику Центральний Будинок Художника, Київ.
Ви можете купити квитки на Ольга Ткаченко і FireVoices. Концерт "Новорічні чудеса" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

чому варто піти на концерт "Дива новорічні"?

1. Почути музику, вільну від будь-яких жанрових стереотипів.
2. Потрапити на незабутню подію, яка здатна змінити уявлення про можливості людського голосу.
3. Поринути у світ чистого переживання Новорічних чудес і різних сакральних тем

Ольга Ткаченко - професійна актриса і співачка, солістка DUO ZIKR художниця, психолог і викладач унікальної техніки вібраційно-медитативного співу.

З 2007 року в Києві під керівництвом Ольги працює Театр «Голос Вогню», ідея створення якого народилася під час запису альбому Sound of Magic за участю молодих вокалістів. Колектив театру бере участь в концертах DUO ZIKR і займається постановкою музичних вистав, режисером яких є Ольга Ткаченко.

Тріо "ГОЛОС ВОГНЮ"
Павло Москаленко
Роман Мороз і Сергій Пономарчук.

На концерті Дива Новорічні ви по-справжньому відчуєте «живу музику», причетність слухачів до усього, що відбувається на сцені.
Вільна імпровізація виростає з навколишнього простору і підхоплюється майстерними голосами.

Ольга Ткаченко та Тріо "Голос Вогню" будуть імпровізувати, використовуючи унікальну техніку Free Voice, прийоми класичного вокалу, православного радіння, тибетської мантровой музики. Підкорючи силою, широтою діапазону і гармонією голоси задовольнять слух найвимогливіших слухачів.