Дива новорічні

27 грудня 2019, Пт. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Ольга Ткаченко і FireVoices. Концерт "Новорічні чудеса" в Києві! Чекаємо вас 2019-12-27 в 19:00 на майданчику Центральний Будинок Художника, Київ.
Ви можете купити квитки на Ольга Ткаченко і FireVoices. Концерт "Новорічні чудеса" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

чому варто піти на концерт "Дива новорічні"?

1. Почути музику, вільну від будь-яких жанрових стереотипів.
2. Потрапити на незабутню подію, яка здатна змінити уявлення про можливості людського голосу.
3. Поринути у світ чистого переживання Новорічних чудес і різних сакральних тем

Ольга Ткаченко - професійна актриса і співачка, солістка DUO ZIKR художниця, психолог і викладач унікальної техніки вібраційно-медитативного співу.

З 2007 року в Києві під керівництвом Ольги працює Театр «Голос Вогню», ідея створення якого народилася під час запису альбому Sound of Magic за участю молодих вокалістів. Колектив театру бере участь в концертах DUO ZIKR і займається постановкою музичних вистав, режисером яких є Ольга Ткаченко.

Тріо "ГОЛОС ВОГНЮ"
Павло Москаленко
Роман Мороз і Сергій Пономарчук.

На концерті Дива Новорічні ви по-справжньому відчуєте «живу музику», причетність слухачів до усього, що відбувається на сцені.
Вільна імпровізація виростає з навколишнього простору і підхоплюється майстерними голосами.

Ольга Ткаченко та Тріо "Голос Вогню" будуть імпровізувати, використовуючи унікальну техніку Free Voice, прийоми класичного вокалу, православного радіння, тибетської мантровой музики. Підкорючи силою, широтою діапазону і гармонією голоси задовольнять слух найвимогливіших слухачів.

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати Вагоновожатые 02 серпня 19:00, Нд Вагоновожатые Київ, D12 від 400 грн. Вагоновожатые Вже не хочу 02 серпня Вагоновожатые D12 Придбати