Дівчина з ведмедиком або Неповнолітня 18+

22 березня 2020, Нд. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дівчина з ведмедиком або Неповнолітня 18+ в Києві! Чекаємо вас 2020-03-22 о 18:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Дівчина з ведмедиком або Неповнолітня 18+ на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу «Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня»?

1. Емоції і почуття, які випромінює персонажами, торкнуться найтонших струн душі.
2. Про любов говорили завжди і будуть продовжувати вести суперечки, скільки існує людство.
3. Талановиті актори подарують безкомпромісне насолоду постановкою.

Театр на Подолі представляє спектакль для дорослих «Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня» в постановці заслуженого артиста України Стаса Жиркова. Без сумнівів: байдужих не буде.

«Дівчина з ведмедиком ...» - це історія про те, який непередбачуваною може бути любов. Як сильне почуття здатне змінювати життя і розкривати душі.

В основі постановки - сюжет роману В. Домонтовича. Автор інсценізації - Павло Ар'є. За словами Стаса Жиркова, спектакль відображає особливий погляд театру на текст роману. Завдяки талановитій грі чудових акторів глядач отримав незвичайну комбінацію емоцій, переживань і гумору.

Героями вистави стають учитель і його 16-річна учениця. Спостерігаючи за квітучої дівчинкою, яка прекрасна в своєму перетворенні в жінку, дорослий чоловік переймається найсильнішим почуттям. Ми ж пам'ятаємо: «любові всі віки ...». Але фінал здивує непередбачуваністю.

Вистава на 2-х діях.
Тривалість - 2 години, з антрактом.