Дивні люди. 15 Діб в холодильнику

13 вересня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №4 picture

Про подiю

13 вересня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль актора театру Артема Новикова «15 діб в холодильнику». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Вистава є другою сольною виставою актора театру Артема Новикова.

Ми часто згадуємо про свої минулі переживаннях. Емоції, які ми випробували вперше. Образи, які залишили відбиток в нашій голові. Все це щільно засіло всередині кожного з нас і часом закипає і виривається назовні.

Напевно, тільки завдяки унікальній можливості людини, забувати, прощати. А також з гумором сприймати минулі події. Ми можемо із задоволенням прокручувати ці картинки в нашій голові. І ці картинки будуть радувати і робити нас трішки добрішими.

Цей спектакль в першу чергу для тих, хто пам'ятає ще час без комп'ютерів, телефонів, супер модних гаджетів і т.д. Хто пам'ятає, що таке говорити зізнання в любові, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для кого веселі гірки це був самий екстремальний атракціон в парку. А тим хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавіше, тому що все це буде подано на сцену самим "дивним" театром.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дивнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Запрошуємо вас в відчайдушний, і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою


Схожі події

Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 24 жовтня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 24 жовтня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019 Одеський підкидьок 24 жовтня 19:00, Чт Одеський підкидьок Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Одеський підкидьок Вже не хочу 24 жовтня Одеський підкидьок Будинок Клоунів Придбати