Дивні люди. 15 Діб в холодильнику

13 вересня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. 15 Діб в холодильнику у Києві - фото №4 picture

Про подiю

13 вересня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль актора театру Артема Новикова «15 діб в холодильнику». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Вистава є другою сольною виставою актора театру Артема Новикова.

Ми часто згадуємо про свої минулі переживаннях. Емоції, які ми випробували вперше. Образи, які залишили відбиток в нашій голові. Все це щільно засіло всередині кожного з нас і часом закипає і виривається назовні.

Напевно, тільки завдяки унікальній можливості людини, забувати, прощати. А також з гумором сприймати минулі події. Ми можемо із задоволенням прокручувати ці картинки в нашій голові. І ці картинки будуть радувати і робити нас трішки добрішими.

Цей спектакль в першу чергу для тих, хто пам'ятає ще час без комп'ютерів, телефонів, супер модних гаджетів і т.д. Хто пам'ятає, що таке говорити зізнання в любові, не користуючись порадами в інтернеті. Для кого подорожник це все ще заміна пластиру, а не звичайна трава. Для кого веселі гірки це був самий екстремальний атракціон в парку. А тим хто не розуміє про що мова, буде вдвічі цікавіше, тому що все це буде подано на сцену самим "дивним" театром.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дивнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Запрошуємо вас в відчайдушний, і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою


Схожі події

Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу 18 вересня 20:00, Пт Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Вже не хочу 18 вересня Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Будинок Кіно Придбати Лесь Подерв'янський Нова дата 26 квітня 19:00, Нд Лесь Подерв'янський Київ, Центральний будинок офіцерів від 500 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 26 квітня Лесь Подерв'янський Центральний будинок офіцерів Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати