Дивні люди. Як пахнуть жінки

13 грудня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дивні люди. Як пахнуть жінки у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. Як пахнуть жінки у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. Як пахнуть жінки у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. Як пахнуть жінки у Києві - фото №4 picture

Про подiю

13 грудня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль актора театру Артема Новикова «Як пахнуть жінки». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Всі ми, і чоловіки, і жінки, маємо деякі помилки щодо один одного. Прийнято вважати що жінки люблять поговорити, та ось тільки багато чоловіків в це плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки з прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» і обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин. Адже кожному підлозі треба необхідно знати свої сильні сторони ... щоб зуміти посміятися над своїми слабостями! А вже посміятися це ми любимо.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дівнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Запрошуємо вас в відчайдушний, і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою