Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА.

15 лютого 2020, Сб. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №1 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №2 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві афіша
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №3 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві квитки
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №4 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві на concert.ua
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №5 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві фото
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №6 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві піти
Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві - фото №7 Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві дивитись

Про подiю

Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. у Києві! Чекаємо вас 2020-02-15 о 19:30 на майданчику Будинок Архітектора, Київ.
Ви можете купити квитки на Дивні люди. МОЯ КОЛИШНЯ - КОРОЛЕВА. на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 15 лютого талановиті актори зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити хорошим настроєм. Не пропустіть яскравий спектакль «Моя колишня - Королева» в Києві!

Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

Існує стереотип, що якщо розмовляє двоє чоловіків, то це, безумовно, ділова розмова. А коли розмовляють жінки - це обов'язково плітки і обговорення. Але чи так це насправді? Чому існує думка, що тільки дівчата пліткують? Насправді саме представники сильної статі найбільші базіки. Адже не дарма в старі часи існували спеціальні чоловічі клуби, де збиралися тільки джентльмени. За склянкою віскі або пива вони вели невимушені бесіди і обговорювали проблеми насущні. Ох, знаємо ми ці наболілі питання ...

Чисто чоловіча комедія про трепетних і в той же час імпульсивних взаєминах дівчат і хлопців. Разом з артистами глядач обговорить всі сильні і слабкі сторони зв'язку двох протилежних статей. Кожному необхідно про це знати, щоб щиро нареготавшись над своїми слабкостями.

Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердітова.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання того, що відбувається дії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.

Господа запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!

Вистава російською мовою

Обмеження за віком 16+

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 2 Події За двома зайцями 4.03 - 31.03.2020 Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Баламути Баламути 2 Події Баламути 22.02 - 08.03.2020 Спляча красуня 22 лютого 18:30, Сб Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 лютого Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати