Дивні люди. Нести важко, викинути шкода

25 жовтня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №4 picture

Про подiю

25 жовтня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль актора театру Артема Новикова «Нести важко, викинути шкода». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Я пам'ятаю, як вперше закохався в дівчинку. Це було в Дніпропетровську, я ходив до садочка. І цей спогад одне з найбільш виразних в моїй голові.

У мене до цих пір болить серце, коли я згадую, як в школі розбив скло і моє серце відчуло, що насувається повна Ж ....

Люди, які мене знають ближче, можуть помітити шрам у мене на губі. Якось раз ми були на зимових шашликах з друзями і вирішили пограти в футбол пляшкою горілки. Був відмінний удар в «дев'ятку», тільки в місце «дев'ятки», була моя губа, яка розійшлася на дві частини. Але все добре не хвилюйтеся, шрам майже не помітний.

У кожного з нас є безліч спогадів, ми залишаємо за собою сліди, які ще довго будуть висіти, великим вантажем на нашій шиї. Проживаючи життя, ми накопичуємо дуже багато речей, які нам не потрібні. І якщо не звільнитися від них, ти не зможеш звільнити простір для людей, подій, які дійсно для тебе важливі. Ось і виходить, що тягнемо валізу без ручки. Як говориться, кинути шкода і нести важко.

Ти впадаєш в депресію, і не можеш знайти причин і пояснень. А причини завжди є, і за ними завжди слідують дії. Потрібно тільки розібратися, покопатися в своєму житті, знайти джерело, причину твоїх прикрощів.

В даному спектаклі, крізь нитку спогадів і роздумів, просуваючись по карті свого життя, я постараюся прийти до основних істин. Почуття любові, віри в себе і своє майбутнє. І звичайно ж надії, яка завжди в наших серцях, горить маленьким вогником. І на перший погляд ці вогники такі непомітні. Але якщо придивитися, їх можна побачити, на вулиці, в магазині, в метро, в натовпі, в кожному з нас. Вони горять і будуть горіти вічно.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дівнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Запрошуємо вас в відчайдушний, і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою


Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 700 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Dakh Daughters. Концерт на терасі 04 серпня 19:00, Вт Dakh Daughters. Концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. Dakh Daughters. Концерт на терасі Вже не хочу 04 серпня Dakh Daughters. Концерт на терасі D12 Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати