Дивні люди. Нести важко, викинути шкода

25 жовтня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. Нести важко, викинути шкода у Києві - фото №4 picture

Про подiю

25 жовтня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль актора театру Артема Новикова «Нести важко, викинути шкода». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Я пам'ятаю, як вперше закохався в дівчинку. Це було в Дніпропетровську, я ходив до садочка. І цей спогад одне з найбільш виразних в моїй голові.

У мене до цих пір болить серце, коли я згадую, як в школі розбив скло і моє серце відчуло, що насувається повна Ж ....

Люди, які мене знають ближче, можуть помітити шрам у мене на губі. Якось раз ми були на зимових шашликах з друзями і вирішили пограти в футбол пляшкою горілки. Був відмінний удар в «дев'ятку», тільки в місце «дев'ятки», була моя губа, яка розійшлася на дві частини. Але все добре не хвилюйтеся, шрам майже не помітний.

У кожного з нас є безліч спогадів, ми залишаємо за собою сліди, які ще довго будуть висіти, великим вантажем на нашій шиї. Проживаючи життя, ми накопичуємо дуже багато речей, які нам не потрібні. І якщо не звільнитися від них, ти не зможеш звільнити простір для людей, подій, які дійсно для тебе важливі. Ось і виходить, що тягнемо валізу без ручки. Як говориться, кинути шкода і нести важко.

Ти впадаєш в депресію, і не можеш знайти причин і пояснень. А причини завжди є, і за ними завжди слідують дії. Потрібно тільки розібратися, покопатися в своєму житті, знайти джерело, причину твоїх прикрощів.

В даному спектаклі, крізь нитку спогадів і роздумів, просуваючись по карті свого життя, я постараюся прийти до основних істин. Почуття любові, віри в себе і своє майбутнє. І звичайно ж надії, яка завжди в наших серцях, горить маленьким вогником. І на перший погляд ці вогники такі непомітні. Але якщо придивитися, їх можна побачити, на вулиці, в магазині, в метро, в натовпі, в кожному з нас. Вони горять і будуть горіти вічно.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дівнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Запрошуємо вас в відчайдушний, і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою