Дивні люди. Відмазки для жінок

7 березня 2019, Чт. 19:15
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №1 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №2 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві афіша
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №3 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві квитки
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №4 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві на concert.ua
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №5 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві фото
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №6 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Відмазки для жінок»?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору
2. Можливість легко і невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

7 березня в Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійної вистави «Відмазки для жінок». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Кохання - це таке чудове і «хитре» почуття, яке хоч одного разу відчувала кожна людина. Яким би сильним і щирим воно не було, рано чи пізно у стосунках виникають непорозуміння, невпевненість у партнері. Тому не дивно, що кохана людина з роками все частіше затримується на роботі, їде у відрядження тощо. Звідси і найпоширеніша проблема - зрозуміти, коли твій коханий говорить правду, а коли просто відмазується.

А що таке «відмазка»? Адже це не брехня в прямому сенсі! Швидше, це якась відмовка або напівправда. Це виправдання своїх, можливо, не дуже хороших вчинків, або тих вчинків, які не схвалила б дружина. А чи можна жити без цих відмовок, поважаючи себе і свою другу половинку? Що вони означають і для чого взагалі потрібні?

Всі ми, і чоловіки, і жінки, маємо деякі помилкові судження щодо одне одного. Прийнято вважати, що жінки люблять поговорити, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки з прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» і обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин. Адже кожній статі треба необхідно знати свої сильні сторони... щоб зуміти посміятися над своїми слабкостями! А вже посміятися - це ми любимо.

Як завжди, життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердитова. Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на виставах театру «Дівнi люди».