Дивні люди. Відмазки для жінок

7 березня 2019, Чт. 19:15
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №1 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №2 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві афіша
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №3 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві квитки
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №4 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві на concert.ua
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №5 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві фото
Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві - фото №6 Дивні люди. Відмазки для жінок у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Відмазки для жінок»?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору
2. Можливість легко і невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

7 березня в Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійної вистави «Відмазки для жінок». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Кохання - це таке чудове і «хитре» почуття, яке хоч одного разу відчувала кожна людина. Яким би сильним і щирим воно не було, рано чи пізно у стосунках виникають непорозуміння, невпевненість у партнері. Тому не дивно, що кохана людина з роками все частіше затримується на роботі, їде у відрядження тощо. Звідси і найпоширеніша проблема - зрозуміти, коли твій коханий говорить правду, а коли просто відмазується.

А що таке «відмазка»? Адже це не брехня в прямому сенсі! Швидше, це якась відмовка або напівправда. Це виправдання своїх, можливо, не дуже хороших вчинків, або тих вчинків, які не схвалила б дружина. А чи можна жити без цих відмовок, поважаючи себе і свою другу половинку? Що вони означають і для чого взагалі потрібні?

Всі ми, і чоловіки, і жінки, маємо деякі помилкові судження щодо одне одного. Прийнято вважати, що жінки люблять поговорити, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки з прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» і обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин. Адже кожній статі треба необхідно знати свої сильні сторони... щоб зуміти посміятися над своїми слабкостями! А вже посміятися - це ми любимо.

Як завжди, життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердитова. Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на виставах театру «Дівнi люди».

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати