Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію

24 січня 2020, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:30 23/01/2020. деталі тут
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Перед народженням прочитати інструкцію»?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Пізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо в метушні свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

24 січня в Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійної вистави «Перед народженням прочитати інструкцію». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Я буду народжений в кінці 20 століття. Я буду пам'ятати морозиво по 10 копійок.

Я буду грати в футбол на асфальтованому полі. Буду варити фанту з апельсинових кірочок. Моєю улюбленою групою буде 2unlimited. Я почну грати на гітар, і від цього почне подобатися Чиж. Я вступлю в будівельний університет, але в результаті почну грати в театрі. Правда, до цього ще років 10 пропрацюю в офісі звичайним офісним планктоном

Чи хотів я такого життя? Я можу відповісти, що так звичайно, краще і бути не може.

Але таким чином я збрешу сам собі, я ж не знаю іншого життя. А що якщо б у мене був вибір при народженні або хоча б дали почитати якусь інструкцію?

Ми - це сума всіх подій, які з нами відбуваються. Але ось які з них були ті, що привели нас сюди, ось тут зрозуміти складно. У кожної людини своя історія, і тому їх так багато. Історії про добро і зло, про любов і ненависть, історія про випробування людського духу. Історія про життя і смерті і то як що ти робиш всупереч усьому

А ця історія людини, яка народилася не дивлячись на те, що її про це навіть не питали. Хоча після перегляду вистави ця історія стане і вашою.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дівнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Сучасне мистецтво це поле широких можливостей для самореалізації і багатогранних ідей. Зрозуміти його не всім під силу, але ті, хто готові до експериментів і новаторства емоції і враження ,повернуть з повна моменти очікування і передчуття.

Запрошуємо вас в відчайдушний і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою.