Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію

1 вересня 2018, Сб. 19:15
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №1 picture
Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №2 picture
Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №3 picture
Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №4 picture
Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №5 picture
Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Пізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо в метушні свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

1 вересня в Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійного спектаклю «Перед народженням прочитати інструкцію». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Я буду народжений в кінці 20го століття. Я буду пам'ятати морозиво по 10 копійок.

Я буду грати в футбол на асфальтованому полі. Буду варити фанту з апельсинових кірочок. Моєю улюбленою групою буде 2unlimited. Я почну грати на гітар, і від цього почне подобатися Чиж. Я вступлю в будівельний університет, але в результаті почну грати в театрі. Правда, до цього ще років 10 пропрацюю в офісі звичайним офісним планктоном

Чи хотів я такого життя? Я можу відповісти, що так звичайно, краще і бути не може.

Але таким чином я збрешу сам собі, я ж не знаю іншого життя. А що якщо б у мене був вибір при народженні або хоча б дали почитати якусь інструкцію?

Ми - це сума всіх подій, які з нами відбуваються. Але ось які з них були ті, що привели нас сюди, ось тут зрозуміти складно. У кожної людини своя історія, і тому їх так багато. Історії про добро і зло, про любов і ненависть, історія про випробування людського духу. Історія про життя і смерті і то як що ти робиш всупереч усьому

А ця історія людини, яка народилася не дивлячись на те, що її про це навіть не питали. Хоча після перегляду вистави ця історія стане і вашою.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Театр «Дівнi люди» - це оригінальні постановки, на яких глядачів завжди чекає легка і невимушена атмосфера. Вистави театру наповнені діалогами про життя, любов'ю до своєї справи і неймовірним об'ємом гумору. Крім цього, постановки супроводжуються музикою молодих талановитих артистів. У вас є просто прекрасна можливість для того, щоб провести своє дозвілля незвично!

Сучасне мистецтво це поле широких можливостей для самореалізації і багатогранних ідей. Зрозуміти його не всім під силу, але ті, хто готові до експериментів і новаторства емоції і враження ,повернуть з повна моменти очікування і передчуття.

Запрошуємо вас в відчайдушний і повний харизми театр. Вас підкорять авторські постановки, жива музика і багато-багато гумору!

Вистава російською мовою


Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати