Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд

31 травня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №1 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №2 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві афіша
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №3 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві квитки
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №4 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві на concert.ua
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №5 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві фото
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №6 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві піти
Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві - фото №7 Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд у Києві дивитись

Про подiю

31 травня в Будинку архітектора відбудеться прем'єра комедійного спектаклю «Подорослішати за 60 секунд». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Хтось говорить що ми схожі на «Квартет І» з його знаменитим «Про що говорять чоловіки», хтось проводить лінію з Гришковцом. Все це можна описати однією фразою - розмовний жанр.

Авторські постановки, жива музика, можливість легко провести час, дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя. І звичайно величезна доза гумору. Ось що являє собою театр Дивні люди.

Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новікова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на спектаклях театру «Дівнi люди». Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано!


Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати