ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь!

6 березня 2020, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №1 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №2 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві афіша
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №3 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві квитки
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №4 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві на concert.ua
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №5 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві фото
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №6 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві піти
ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві - фото №7 ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві дивитись

Про подiю

ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-06 в 19:30 на локації Будинок архітектора, Київ.
Ви можете придбати квитки на ДИВНІ ЛЮДИ. Секса нет, но вы держитесь! на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 6 березня талановиті актори зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити хорошим настроєм. Не пропустіть прем'єру комедійного спектаклю «Секса нет, но вы держитесь!» В Києві! Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

Яскрава, весела, смілива чоловіча комедія від театру «Дивні люди» покаже і розповість про відмінності між статями, про стереотипи і помилки, яких часто піддаються люди. Вічна тема Чоловіків та Жінок розкривається з нового боку. Гострі жарти і авторське музичне супровід доповнюють спектакль.

Як писав Джон Грей, чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Дійсно, відмінностей у нас дуже багато, але також багато спільного. Існує безліч стереотипів, які не завжди є істинними. Наприклад, кажуть, що чоловіки менш балакучі, і якщо вони збираються разом, то для того, щоб обговорити важливі справи. А жінки неодмінно пліткують і обговорюють чоловіків. Але не тут то було! Тільки послухайте, про що говорять чоловіки після робочого дня, коли збираються в барах відпочити, ті ще пліткарі і базіки.

Ця чоловіча комедія стане справжнім одкровенням для жінок і веселою виставою для чоловіків. У героях ви впізнаєте себе або своїх близьких, зможете оцінити себе з боку і посміятися над знайомими життєвими ситуаціями. Несподіваний сюжет, відверті діалоги, іскрометні жарти і реалістичні перевтілення акторів на сцені подарують масу задоволення.

Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердітова.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання того, що відбувається дії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.

Господа запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!

Вистава російською мовою

Обмеження за віком 16+

Powered by Froala Editor