Дивні люди. Жарти перед смертю.

4 жовтня 2019, Пт. 19:30
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві - фото №1 Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві
Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві - фото №2 Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві афіша
Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві - фото №3 Дивні люди. Жарти перед смертю. у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

4 жовтня в Будинку архітектора відбудеться комедійний спектакль «Жарти перед смертю». Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Для чого людині потрібно вміти бути смішною? Відповісти на це питання можна по-різному. Але, так чи інакше, будь-яка з відповідей призведе нас до того, що гумор важливий у будь-якій області нашої життя, а також високо цінується оточуючими. Якщо людина має почуття гумору і дотепність, жити йому набагато легше, ніж тому, у кого цього немає.

При цьому психологічні захисні механізми виконують свої функції набагато ефективніше. Погодьтеся: адже як добре було б, якщо ми завжди могли з легкістю сприймати те, що відбувається і знаходити в будь-якій ситуації щось веселе?

А що якби Вам довелося жартувати в останні хвилини свого життя? Можливо, звучить абсурдно, але все такі ви тільки уявіть, що треба і крапка. Як би ви це робили? Згадали б смішний анекдот або веселу історію з життя? При цьому від вашого вибору залежить, чи залишитеся ви жити або перейдете в інший світ...

Існує думка, що життя - це сміх, а смерть - жарт...

Так, стоп... Ой, та ви чого, це буде комедія, ржака, пузики надірвеш, ви будете в шоці.
Так, філософію теж зачепимо, як же без цього. Але ж це спектакль від Дивних.
Буде музично, весело і атмосферно. Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новикова, Юрія Громового, Віталія Сердитова і Сергія Куди.

У виставі звучить жива авторська музика у виконанні наших друзів.

Авторські постановки, жива музика, можливість легко провести час, дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя. І звичайно величезна доза гумору. Ось що являє собою театр Дивні люди.
Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на спектаклях театру «Дівнi люди». Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано!

Вистава російською мовою

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ателла» 18 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Ателла» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Ателла» Вже не хочу 18 липня Театр «Маски» в комедії «Ателла» Будинок Клоунів Придбати Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати