Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б!

12 липня 2020, Нд. 19:00
Surf OLO Club Київ, парк Муромець, територія Х-парку
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №1 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_963
Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №2 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_458
Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №3 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_936
Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №4 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_254
Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №5 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_358
Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! у Києві - фото №6 divni-lyudi-sila-est-uma-by_surf-olo-club_120720201900_524

Про подiю

Дорогі друзі, після довгої вимушеної паузи, насидівшись на карантині, ми з величезним задоволенням, запрошуємо вас 12 липня о театр «Дивні люди» на Прем'єру комедії «Сила є, розуму б!». Ми дуже скучили і з нетерпінням чекаємо зустрічі!

Захід пройде на відкритій вуличному майданчику SURF OLO CAFÉ в Х-PARK з дотриманням дистанції і всіх необхідних санітарних рекомендацій МОЗ України для проведення культурно-мистецьких заходів. Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше літній вечір і запам'ятається надовго!

Чому варто піти на виставу від театру «Дивні люди»?

  1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
  2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.
  3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано!

«У Землі є кордон, людська дурість безмежна», - писав Гюстав Флобер. Це зводило його з розуму.

Спроба визначити розмах дурниці - марна затія, ось чому дослідження людського розуму присвячені, як правило, прикладам найблискучішого інтелекту. Проте така велика різниця між людьми не може не викликати запитань. Якщо розум - еволюційна перевага, то чому ми не розумні однаково? Або, можливо, тугодумам живеться краще? І чому навіть найрозумніші люди деколи здійснюють дурні вчинки?

Якщо попросити людей створити список неприємних подій з власного життя, причиною яких були власні помилки (будь-які - від моменту, коли вони забули про іспит, до випадку, коли вони підхопили інфекцію, через те що не використали презерватив), то у тих, хто має високий рівень критичного мислення, цей список буде коротшим.

У той же час той, хто робить дурість, може дивитися на речі інакше, тому діє виходячи з своєї думки і бажання.

Кожен з нас іноді може поводитися нерозумно, тому краще, що ми можемо зробити, - звернути увагу на своє внутрішнє життя і дарувати максимум доброзичливості навколишнього світу.

А ми в цьому спектаклі проаналізуємо свої дурні вчинки і зробивши висновки, можливо зможемо підвищити своє критичне мислення.

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «Дівнi люди» Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. «Дивні люди» це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Також це унікальне поєднання того, що відбувається дії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand UP. Ось що являє собою театр «Дивні люди».

Господа запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!

PS Обмеження за віком 16+.

Вистава російською мовою.