Дивовижний випадок

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Дивовижний випадок в Одесі! Чекаємо на вас у Театрі юного глядача.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ВИСТАВу «ДИВОВИЖНИЙ ВИПАДОК»?

1. Жанр рідко представлений на сцені.
2. У кожного актора багатогранна роль.
3. Сценарій змусить задуматися.

ПОБУТОВИЙ ГРОТЕСК Хармса у виставі «Дивовижний випадок»

Вистава в жанрі драматичної клоунади заснована на 30 творах Даниїла Хармса й Олександра Введенського. Як стверджує головний режисер, твори геніїв абсурду двадцятого сторіччя знову дуже актуальні. Хармс жив у дуже складний час, коли соціальні та політичні конфлікти виходили на перший план. По суті, він вважався антирадянським письменником, що бунтує проти жорсткості режиму. Оповідання розповість про кохання, життя та смерть. І все це буде відбуватися в комунальній кухні.

Вибирайте найкращі місця! Чекаємо на вас у Театрі юного глядача.

Вистава триває 1 годину 10 хв. без антракту. Для глядачів 16+

ДЕ купити КВИТКИ НА ВИСТАВУ ДИВОВИЖНИЙ ВИПАДОК?

Поспішайте вибрати місця на спектакль Дивовижний випадок на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020 Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати