Дизель Шоу

23 квітня 2019, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу»?

1. Це найдобріший, смішний і сімейний проект, який задає тренди гумору в Україні!
2. Телевізіонная зйомка, нова програма, мультимедійні ефекти!
3. Концерт «Дизель Шоу» - це справжнє ШОУ - з музичними номерами, мультимедійними сюрпризами, зоряними тандемами і спілкуванням з публікою!

Зустрічай весну разом з «Дизель Шоу»!

Все розквітає, а разом з природою відмінний настрій глядачам створюють «Дизелі»! Дякуємо за переаншлаги на лютневих концертах, приходьте на нове «Квітуче« ДИЗЕЛЬ ШОУ» 23 і 24 квітня у київському Палаці Україна!

Нові концерти найдобрішого проекту країни - для дорослих і дітей! Для коханих, друзів, колег і сусідів! Дві години щирого сміху, величезний зал позитивних людей та ексклюзивні жарти про випускні, останні дзвоники і травневих святах!

Обов’язково потурбуйтесь про свій квиточок:
- Якщо хочете зустріти тепло із «КВІТУЧИМ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» та побажати артистам подальших успіхів!
- Вам дуже цікаво… а хто ж там?.. а що ж там?.. а чим будуть дивувати?
- Ви обожнюєте музичні номери від «Дизель Шоу»!
- Ви хочете дізнатися, які нові технології використають артисти підчас шоу та на які неочікувані акторські дуети розраховувати?
- Ви не встигли на концерти у лютому, але точно не проґавите свій шанс у квітні!
- Ви не проти потрапити до телеверсії концертів .
- Та й просто – вам дуже-дуже-дуже подобаються «Дизелі»!

Актори Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Сергій Писаренко, Євген Нікішин та Максим Нелипа обіцяють: буде святково, яскраво, музично та крутезно смішно!

Квитки вже у продажу! Чекаємо вас на «КВІТУЧОМУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 23 та 24 квітня у Палаці Україна! 19:00.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати