24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу. Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ

25 грудня 2023, пн. 18:30-20:30
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Концерт «Дизель Шоу. Великий Різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» в Києві відбудеться 25 грудня 2023 року о 18:30 в Палаці Україна.

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу. Великий Різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» в Києві?

  1. Улюблене свято – з найкращим гумористичним проєктом країни.
  2. Надзвичайна різдвяна програма з масою сюрпризів та благодійним аукціоном.
  3. Подія, що подарує найцінніші та найтепліші спогади.

Дизель Шоу з Великим Різдвяним концертом на підтримку ЗСУ в Києві

Ваші улюблені «дизелі» з великою радістю запрошують на особливий Різдвяний концерт. На головній сцені країни з’являться талановиті й неповторні актори «Дизель Шоу»: Єгор Крутоголов, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Юлія Мотрук і Дмитро Танкович. Суперпопулярний гумористичний проєкт вчергове збере друзів на благодійному концерті, щоб підтримати наших оборонців. Адже протягом усього періоду повномасштабного вторгнення команда «дизелів» невпинно допомагає воїнам усім необхідним на фронті. Різдвяний концерт має неабияке значення для акторів «Дизель Шоу» іще й тому, що тепер вони нарешті разом з вами відсвяткують свій День народження. Подія не відбулася в анонсований час – 15-16 квітня 2022 року – через російське вторгнення. Колектив дуже вдячний всім, хто дочекався. Квитки, придбані на концерт «Польот нормальний, 7 років», дійсні на «Великий Різдвяний концерт на підтримку ЗСУ».

Грандіозна святкова програма, що об’єднує та сповнює життєвого позитиву

Найсвітліший вечір зими «дизель-родина» прагне відзначити у колі своїх глядачів. Прекрасні актори підготували неймовірну програму, що занурить всіх у чарівний світ, де збуваються мрії та відбуваються справжні дива. Цілющий гумор повоєнного часу, зіркові гості, благодійний аукціон на підтримку ЗСУ з унікальним лотами – усе це Великий Різдвяний концерт «Дизель Шоу»! У разі повітряної тривоги глядачі перейдуть в укриття, а після відбою концерт продовжиться. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «Дизель Шоу. Великий Різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» в Києві?

Встигніть придбати квитки собі та рідним на сайті Concert.ua!