дизель Шоу

8 серпня 2020, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дизель Шоу в Одесі! Чекаємо вас 2020-08-08 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім.

Цього року традиційно зустрічаємося на Чорному морі! Адже «Дизель Шоу» таки повертається в столицю гумору - Одеси. Ми вже не в змозі терпіти розлуку з коханими глядачами. Тому перед грандіозними ювілейними концертами вирішили дати річний концерт з телезйомкою в Одеському театрі музкомедії.

Давайте нарешті побачимось, і ми вам подаруємо добірний «дізелівскій» гумор. Нудьгувати не доведеться нікому! Чекаємо глядачів з усіх куточків нашої прекрасної країни. Ми, як завжди, привеземо абсолютно нову програму для дорослих і дітей. Гарячу, як одеське сонце, збадьорліву, як Чорне море, а жарти - свіжі, ніж риба на «Привозі»!

До того ж у кожного глядача в залі буде можливість потрапити в об'єктив камери, а потім і в телевізор! Адже на нашому концерті запланована телезйомка.

На сцені для вас виступлять улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Євген Сморигін та Олександр Бережок. А також за доброю традицією запрошені артисти: Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

Збирайтеся сім'ями і приходьте на літній, запальне і шалено веселе «Дизель Шоу»! До швидкої зустрічі в Одесі!