Дизель шоу

15 грудня 2020, Вт. 20:00
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дизель шоу в Одесі - фото №1 Дизель шоу в Одесі
Дизель шоу в Одесі - фото №2 Дизель шоу в Одесі афіша
Дизель шоу в Одесі - фото №3 Дизель шоу в Одесі квитки
Дизель шоу в Одесі - фото №4 Дизель шоу в Одесі на concert.ua

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Концертне агентство Пале Арт

Контакти організатора: 073-7358881, 048-7771717

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWVЮвілейний тур «5 років ДИЗЕЛЬ ШОУ»

У це важко повірити, але нам виповнюється 5 років! П'ятиріччя «Дизель Шоу» ми відсвяткуємо разом. Лідери українського гумору, улюбленці мільйонів і кращі майстри відмінного настрою відправляються у весняний Всеукраїнський Ювілейний тур «5 років Дизель Шоу». День народження у нас, а подарунки отримаєте ви!

Коли «дизелі» починали, навіть уявити не могли, що на їх концерти будуть з'їжджатися люди з усієї планети, а число прихильників складе десятки мільйонів. Тому свій п'ятирічний день народження «Дизель Шоу» відсвяткує на сцені разом з улюбленими глядачами! Зовсім скоро кращі гумористи України будуть в вашому місті. Адже найпотаємніше бажання артиста - зустріти День народження на сцені, отримавши при цьому кращий подарунок - сміх і оплески.

Цього разу команда «Дизель Шоу» підготує особливу ювілейну програму. На сцені вас чекають унікальні святкові сюрпризи і добірні жарти, багато музичних номерів, нових і знайомих образів. Буде весело і дуже по-сімейному - адже це «Дизель Шоу»!

Всі ці п'ять років від концерту до концерту артисти створювали нові гумористичні номери на найважливіші, сучасні і близькі глядачам теми. Вони веселили вас в нових образах і самі сміялися від душі разом з вами! «Дізелівські» жарти - особливі. Вони допомагають відпочити від рутини і пережити важкі часи. І все це абсолютно без політики, яка набридла кожному жителю країни.

Ювілейне «Дизель Шоу» закрутить у вирі гумору і розсмішить глядача будь-якого віку. Беріть всю сім'ю і насолоджуйтеся іскрометним гумором і неперевершеною акторською грою гумористів «Дизель Шоу».

Ми з вами і ви з нами 5 років разом! Це варто відсвяткувати!

Артисти

Інші дати

Дизель шоу

15 грудня 2020 17:00

Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса

Перейти до опису
від 300 грн.