1 квітня 2019, Пн. 20:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 900 грн.
від 900 грн.

Галерея

Про подiю

Дизель Шоу Одеса! Зустрічайте 1 квітня!

Міжнародний День Гумору, який відзначається 1 квітня, не може бути сумним! Щоб отримати заряд позитивних емоцій і вдосталь насміятися запрошуємо купити квиток на Дизель Шоу в Одесі. Команда відомих українських гумористів готова знову повернутися на сцену, доводячи те, що не можна зупинятися перед мрією. Новий всеукраїнський тур проходить з хештегом # Марінаснамі. Це означає, що команда бажає продовжити мрію кожного виконавця - дарувати людям радість і сміх.

Гумористичне шоу представлено на вітчизняному телебаченні з 2006 року. І з того моменту команда залишилася практично незмінною. Уже ціле покоління виросло на популярних жартах гумористів. І Одеса для команди - це особливе місто, з особливим колоритом. Дизель Шоу в Одесі 1 квітня представлятимуть нову програму. Її особливість - відсутність політичного гумору і ухил на щирість, національні традиції і українську культуру.

Як заявили члени гумористичної групи, гості та жителі Південної столиці України зможуть насолодитися оригінальним гумором, виконаному російською та українською мовами. І головний канон програми - універсальність. Відвідати Дизель Шоу в Одесі необхідно кожному, незалежно від віку та вподобань в жанрах творчості.

Цінність кожного виступу - це можливість зоряного перевтілення акторів у ролі. Чого тільки варті вже знайомі багатьом образи Єгора Крутоголова, Яни Глущенко, Олександра Бережки, Сергія Писаренка та інших учасників трупи. На сцені будуть показані не тільки нові інсценівки, а й стали популярними сцени з скетч-фільму. Комедія стала давно культової на українському телебаченні і транслюється на каналі ICTV. Кожен номер матиме непередбачувану розв'язку!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати