Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності

24 серпня 2019, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу»?

1. Це найдобріший, смішний і сімейний проект, який задає тренди гумору в Україні!
2. Нова програма, мультимедійні ефекти!
3. Концерт «Дизель Шоу» - це справжнє ШОУ - з музичними номерами, мультимедійними сюрпризами, зоряними тандемами і спілкуванням з публікою!

Яскраве Дизель шоу в Одесі - музкомедія в День Незалежності!

Великий концерт улюблених акторів, на постійній основі задіяних в Дизелі, намічається на одеському березі якраз в день річниці незалежності України. Краще за все не тільки відзначити таку подію в колі рідних і друзів, але ще і розділити радість з виконавцями завзятих постановок теплим літнім днем, щоб максимально відчути приплив бадьорості. При цьому дата, коли українці відкриють нову сторінку своєї історії, запам'ятається надовго завдяки вагомій порції вибухового гумору з солоним присмаком літа, що минає.

Перформанс передбачає насичену програму, в якій буде час і для музичних, а також хореографічних номерів з ухилом в жартівливу форму. Крім цього варто розраховувати на несподівані акторські дуети, які прагнуть підірвати зал добірним лицедійством. Мультимедійне шоу, вдало доповнює все, що відбувається на концерті, не залишить байдужим жодного відвідувача, незалежно від віку. Тому є сенс розділити свято з віртуозами гумористичного жанру, щоб другу частину року згадувати його з величезним задоволенням.