Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності

24 серпня 2019, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 1200 грн.
від 1200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу»?

1. Це найдобріший, смішний і сімейний проект, який задає тренди гумору в Україні!
2. Нова програма, мультимедійні ефекти!
3. Концерт «Дизель Шоу» - це справжнє ШОУ - з музичними номерами, мультимедійними сюрпризами, зоряними тандемами і спілкуванням з публікою!

Яскраве Дизель шоу в Одесі - музкомедія в День Незалежності!

Великий концерт улюблених акторів, на постійній основі задіяних в Дизелі, намічається на одеському березі якраз в день річниці незалежності України. Краще за все не тільки відзначити таку подію в колі рідних і друзів, але ще і розділити радість з виконавцями завзятих постановок теплим літнім днем, щоб максимально відчути приплив бадьорості. При цьому дата, коли українці відкриють нову сторінку своєї історії, запам'ятається надовго завдяки вагомій порції вибухового гумору з солоним присмаком літа, що минає.

Перформанс передбачає насичену програму, в якій буде час і для музичних, а також хореографічних номерів з ухилом в жартівливу форму. Крім цього варто розраховувати на несподівані акторські дуети, які прагнуть підірвати зал добірним лицедійством. Мультимедійне шоу, вдало доповнює все, що відбувається на концерті, не залишить байдужим жодного відвідувача, незалежно від віку. Тому є сенс розділити свято з віртуозами гумористичного жанру, щоб другу частину року згадувати його з величезним задоволенням.

Інші дати

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special 20 листопада 19:00, Пт Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 13 грн. Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special Вже не хочу 20 листопада Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати