Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності.

24 серпня 2019, Сб. 16:00
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Про подiю

«ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВИСТУПИТЬ В ОДЕСІ ДВІЧІ

24 серпня відзначаємо День Незалежності України разом з «Дизель Шоу» двічі! Якщо ви не встигли купити квиток на наш вечірній концерт, ми запрошуємо вас на шоу о 16:00! Дякую вам за вашу активність! Квитки на вечірнє «Дизель Шоу» майже продані, і ми відкриваємо продаж другого суперконцерта на Чорноморському узбережжі! Четвертий рік поспіль ми привозимо в Одесу спеціальну програму до дня народження країни! Запрошуємо вас в театр музкомедії о 16:00, щоб відсвяткувати День Незалежності з улюбленими гумористами по-одеськи!

Як і раніше, в країні змінюється все! Тільки незалежність і аполітичність жартів «Дизель Шоу» залишається незмінною, тому з нами можна по-справжньому відпочити!

Обіцяємо, наша концертна програма буде побудована на історіях, в яких можна впізнати себе, своїх друзів і рідних, колег і сусідів! Ми привеземо ульотні жарти про Одесу і одеситів, типових курортників, актуальні соціальні питання.

Наші пісні шанувальники співають по всій країні, танцювальні номери намагаються повторити, а жарти розповідають в колі друзів для створення настрою! Приходьте і ви, щоб запастися свіжими приколами для посиденьок з друзями!

На «Дизель Шоу» можна запросити свою другу половинку, сім'ю або друзів. Байдужим не залишиться ніхто, а спогади про це феєричне шоу залишаться в пам'яті надовго! Щоб потрапити на щорічний концерт «Дизель Шоу» до Дня Незалежності в Одесі, потрібно лише придбати квитки, які вже в продажу. Рекомендуємо не чекати і не відкладати, тому що квитки розходяться швидко!

Інші дати

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати