Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності.

24 серпня 2019, Сб. 16:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

«ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВИСТУПИТЬ В ОДЕСІ ДВІЧІ

24 серпня відзначаємо День Незалежності України разом з «Дизель Шоу» двічі! Якщо ви не встигли купити квиток на наш вечірній концерт, ми запрошуємо вас на шоу о 16:00! Дякую вам за вашу активність! Квитки на вечірнє «Дизель Шоу» майже продані, і ми відкриваємо продаж другого суперконцерта на Чорноморському узбережжі! Четвертий рік поспіль ми привозимо в Одесу спеціальну програму до дня народження країни! Запрошуємо вас в театр музкомедії о 16:00, щоб відсвяткувати День Незалежності з улюбленими гумористами по-одеськи!

Як і раніше, в країні змінюється все! Тільки незалежність і аполітичність жартів «Дизель Шоу» залишається незмінною, тому з нами можна по-справжньому відпочити!

Обіцяємо, наша концертна програма буде побудована на історіях, в яких можна впізнати себе, своїх друзів і рідних, колег і сусідів! Ми привеземо ульотні жарти про Одесу і одеситів, типових курортників, актуальні соціальні питання.

Наші пісні шанувальники співають по всій країні, танцювальні номери намагаються повторити, а жарти розповідають в колі друзів для створення настрою! Приходьте і ви, щоб запастися свіжими приколами для посиденьок з друзями!

На «Дизель Шоу» можна запросити свою другу половинку, сім'ю або друзів. Байдужим не залишиться ніхто, а спогади про це феєричне шоу залишаться в пам'яті надовго! Щоб потрапити на щорічний концерт «Дизель Шоу» до Дня Незалежності в Одесі, потрібно лише придбати квитки, які вже в продажу. Рекомендуємо не чекати і не відкладати, тому що квитки розходяться швидко!