26 лютого 2019, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому концерт «Дизель Шоу» - головна гумористична подія 2019 року?

1. Це найбільш добрий, смішний і сімейний проект, який задає тренди гумору в Україні!
2. Це ваші улюблені артисти - які ПОВЕРТАЮТЬСЯ з новою, крутою авторською програмою!
3. Концерт «Дизель Шоу» - це справжнє ШОУ - з музичними номерами, мультимедійними сюрпризами, зоряними тандемами і спілкуванням з публікою!

Чекаємо на вас всією сім'єю - з близькими, батьками, друзями і колегами - на київському концерті 26 лютого у Палаці Україна! Початок о 19:00!

Вони повертаються! Ще більше дуже смішних, актуальних і талановитих номерів, які підкачають прес! Ще більше музики, хореографії, яскравих костюмів і видовищних виступів, про які будете згадувати і розповідати друзям! Ще більше сюрпризів для глядача, інтерактивів і спілкування, адже ми скучили!

Несподівані зіркові тандеми, великі мультимедійні екрани, нові образи і оригінальні дуети - «Дизель Шоу» покаже великий, феєричний концерт НОВОГО СЕЗОНУ!

«Весна прийде!» - давайте зустрічати перші теплі промені сонця разом - радіти і створювати гарний настрій на весь рік! Шоу присвячено прекрасним Жінкам. І найголовніше - пам'яті Королеви Гумору - прекрасної артистки Марини Поплавської, про яку ми заспіваємо СЕРЦЯМИ...

26 лютого, 19.00, Палац Україна - ми повертаємося, ми разом, із вдячністю Марині - ми ще сильніші! І ми знаємо, що ви нас чекали!

«Дизель Шоу» - нова ера гумору в 2019 році: весна прийде! Ваші квитки - вже у продажу!

Інші дати

DIZEL SHOW

27 лютого 2019 19:00

Палац Україна, Київ

Перейти до опису
від 300 грн.