30 листопада 2018, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

На прикінці листопада «Дизель Шоу» представлять зимову передноворічну програму

Хочеш почати святкувати Новий рік за місяць до події? Приходь на концерт «Дизель шоу» в Палаці «Україна»!

30 листопада в Києві у Палаці «Україна» сезон зимових свят буде відкривати саме «Дизель Шоу» зі своєю новою гумористичною Новорічною програмою.

На глядачів чекає наймасштабніший та найграндіозніший концерт з характерним «дизельним почерком». Тому що - це найдобріше і по-справжньому сімейне шоу. Наші жарти це мікс звичайних життєвих ситуацій, які знайомі кожному. Атмосфера «Дизель Шоу» зігріває в найхолоднішу погоду. Варто тільки прийти і переконатися самому.

Гумористи представлять унікальний святковий концерт з актуальними і фірмовими жартами. Зі сцени артисти як завжди здивують глядачів сюрпризами. Вишенькою на торті, традиційно, будуть шикарні акторські роботи та авторські пісні «дизелів» - з глибоким змістом, тонкою іронією і по-справжньому народним гумором.

Веселити цінителів справжнього гумору будуть улюблені актори Марина Поплавська, Єгор Крутоголов, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Олег Іваниця, Євген Сморигін. За останній рік команда невгамовних «Дизелів» поповнилася новими зірковими особистостями: ведучим Максимом Неліпою і коміками Сергієм Писаренко і Євгенієм Нікішиним. Приходьте, буде весело!

Для довідки:
YouTube канал «Дизель Шоу» набрав 1 мільйон підписників.
«Дизель шоу» збирає найбільшу кількість аншлагів у Палаці «Україна» за рік.
«Дизель» - найкраща гумористична програма 2016- го року за версією премії «Телетріумф». Лідери національних телерейтингів за всіма ключовими аудиторіями. Рекордсмени каналу ICTV та загальнонаціональної телевізійної панелі.