Дизель шоу. День Незалежності

25 серпня 2018, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 1299 грн.
від 1299 грн.

Галерея

Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №1 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №2 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №3 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №4 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №5 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №6 picture
Дизель шоу. День Незалежності в Одесі - фото №7 Дизель шоу. День Незалежності в Одесі дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Дизель шоу"?

1. Смішні номери, оригінальні пісні та розіграші, які запам'ятаються надовго.
2. Улюбленці публіки постануть у нових, несподіваних образах, порадують сценами з життя, в яких глядачі впізнають себе.
3. «Дизель Шоу» – «Краща гумористична програма року» на думку експертів, критиків і аудиторії.

25 серпня продовжуємо відзначати День незалежності разом із "Дизель шоу"! Приходьте до театру музкомедії, щоб відсвяткувати цю дату по-одеськи! Не пропустіть виступ найкращої гумористичної команди країни на березі Чорного моря.

Уже третій рік поспіль неповторні гумористи з "Дизель Шоу" виступають на День народження України в Одесі. Тож їхній концерт, приурочений до Дня Незалежності, став доброю традицією. У Театрі музкомедії "Дизеля" мають намір представити вам свою нову програму. Це будуть кращі смішні номери, розіграші та оригінальні пісні. Артисти, як завжди, обіцяють, що буде гумор високої якості і багато-багато жартів без політики. Марина Поплавська, Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Олег Іваниця, Макс Неліпа...

Усі ці улюбленці публіки з'являться на сцені в нових і несподіваних образах. Ви побачите життєві сценки, в яких легко впізнаєте себе. Актори "Дизеля" подарують усім, хто прийшов, щирі посмішки і заразять позитивним настроєм! До речі, окремим подарунком для глядачів стане участь друзів шоу – Євгенія Нікішина і Сергія Писаренко. Знамениті гумористи із задоволенням вивчають українську мову, їздять містами країни в турі з "дизелями".

За 3 роки "Дизель Шоу" остаточно завоювали серця глядачів. Їхні концерти збирають аншлаги по всій Україні! А щотижня по телевізору мільйони із задоволенням дивляться "найдобріше ТВ-шоу на світі". Між іншим, зовсім скоро артисти "Дизель Студіо" з'являться в наступному сезоні скетч-кома "На трьох", а також представлять новий серіал власного виробництва – "Папанькі".

Чекаємо на вас 25 серпня! Будемо сміятися разом!

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018 Kazka 12 грудня 19:00, Ср Kazka Bel etage, Київ від 550 грн. Kazka Вже не хочу 12 грудня Kazka Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати