3 липня 2019, Ср. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт DJ Lannka?

1. Побувати на виступі автора класних треків Karapet, The Sultan and the Scarab, Hewar, Autumn Ritual, Wanderlust, Petrichor та інших.
2. Танцювати на березі моря під звуки якісного діп-хаусу.
3. Готуємося зустрічати спеку разом із грецьким діджеєм!

3 липня в нічному клубі Ibiza подія, яку не можна пропустити. Для вас зіграє діджей світового класу – DJ Lannka.

Він народився в Афінах, там же пройшло його дитинство та становлення. Може здатися, що ледь не з самого народження він втратив голову від музики! Адже вже у 14 років хлопець починає працювати діджеєм у клубах Міконосу й Афін. Його майстерність одразу ж привернула увагу та відчинила йому двері досить відомих закладів.

Але, звичайно, за ці роки він тільки відточував свої навички і таланти. Сьогодні DJ Lannka – зрілий і затребуваний музикант, який, до речі, також є успішним продюсером.

Його музика – атмосферні мелодії та ритми. Фольклорні звуки та стародавні переливи органічно влилися в електронне царство діп-хаусу. Якісні треки зачаровують своєю ритмічністю і емоційністю.

Зі своїми треками DJ Lannka колесить багатьма світовими столицями. А 3 липня приїде й до Одеси. Тож пропустити сет діджея на березі Чорного моря буде просто величезною невдачею!

Приходьте, щоб почути ідеальну гармонію діп-хаусу та древніх ритмів. Чекаємо на вас!

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Armin Van Buuren.25 липня. 25 липня 22:00, Чт Armin Van Buuren.25 липня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 700 грн. Armin Van Buuren.25 липня. Вже не хочу 25 липня Armin Van Buuren.25 липня. Нічний клуб Ibiza Придбати HammAli & Navai 27 липня 23:00, Сб HammAli & Navai Одеса, Red Line від 500 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 27 липня HammAli & Navai Red Line Придбати Dj Solomun.1 серпня. 01 серпня 22:00, Чт Dj Solomun.1 серпня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 800 грн. Dj Solomun.1 серпня. Вже не хочу 01 серпня Dj Solomun.1 серпня. Нічний клуб Ibiza Придбати