Dj Lannka 3 липня.

3 липня 2019, Ср. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт DJ Lannka?

1. Побувати на виступі автора класних треків Karapet, The Sultan and the Scarab, Hewar, Autumn Ritual, Wanderlust, Petrichor та інших.
2. Танцювати на березі моря під звуки якісного діп-хаусу.
3. Готуємося зустрічати спеку разом із грецьким діджеєм!

3 липня в нічному клубі Ibiza подія, яку не можна пропустити. Для вас зіграє діджей світового класу – DJ Lannka.

Він народився в Афінах, там же пройшло його дитинство та становлення. Може здатися, що ледь не з самого народження він втратив голову від музики! Адже вже у 14 років хлопець починає працювати діджеєм у клубах Міконосу й Афін. Його майстерність одразу ж привернула увагу та відчинила йому двері досить відомих закладів.

Але, звичайно, за ці роки він тільки відточував свої навички і таланти. Сьогодні DJ Lannka – зрілий і затребуваний музикант, який, до речі, також є успішним продюсером.

Його музика – атмосферні мелодії та ритми. Фольклорні звуки та стародавні переливи органічно влилися в електронне царство діп-хаусу. Якісні треки зачаровують своєю ритмічністю і емоційністю.

Зі своїми треками DJ Lannka колесить багатьма світовими столицями. А 3 липня приїде й до Одеси. Тож пропустити сет діджея на березі Чорного моря буде просто величезною невдачею!

Приходьте, щоб почути ідеальну гармонію діп-хаусу та древніх ритмів. Чекаємо на вас!

Схожі події

MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати Макс Барских 10 липня 23:00, Пт Макс Барских Одеса, ITAKA Beach Resort & Night Club від 500 грн. Макс Барских Вже не хочу 10 липня Макс Барских ITAKA Beach Resort & Night Club Придбати Молодость OPEN AIR! SUNGRILLA by Rave'era / Touch / SGo 11.07 11 липня 22:00, Сб Молодость OPEN AIR! SUNGRILLA by Rave'era / Touch / SGo 11.07 Київ, Sungrilla club від 200 грн. Молодость OPEN AIR! SUNGRILLA by Rave'era / Touch / SGo 11.07 Вже не хочу 11 липня Молодость OPEN AIR! SUNGRILLA by Rave'era / Touch / SGo 11.07 Sungrilla club Придбати Victor Ruiz 05 вересня 23:59, Сб Victor Ruiz Київ, HEAVEN від 400 грн. Victor Ruiz Вже не хочу 05 вересня Victor Ruiz HEAVEN Придбати