1 серпня 2019, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 800 грн.
від 800 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з DJ Solomun?

1. Улюбленець світової клубної тусовки, один із найбільш затребуваних діджеїв світу.
2. Ібіца – не останнє слово в житті діджея-резидента «острова, що танцює».
3. Шоу Младена – міць і енергія, що висікають у повітрі іскри.

1 серпня в клубі Ibiza на тебе чекає грандіозне шоу від DJ Solomun. Вечірка із зіркою першої величини – таке не пропускають!

Младен Соломун виступить в Одесі в межах свого гастрольного туру та привезе з собою море вражень від концертів по всьому світу. Приготуйтеся танцювати ніч безперервно. А вже Соломон не підкачає: задасть жару так, що танцпол ходором ходити буде!

Головним внеском DJ Solomun у музику стало переосмислення європейського house і надання напрямку нових мотивів – funk і disco. House музика отримала друге дихання з приходом Младена. Його почерк пізнаваний у світі. А музичні роботи беруть краще від спадщини останніх 30 років. Серед шанувальників – Steve Bug, Loco Dice і Ricardo Villalobos. Творчість діджея високо оцінюють Mixmag, Electronic Beats й інші видання.

Мало хто з сучасних діджеїв може похвалитися тим, що його публіка не просто «тримається» десятиліттями, але ще і постійно збільшується. А ось у DJ Solomun що не концерт, то аншлаг. І не має значення – клубна вечірка або сцена головного фестивалю планети – Младен завжди бездоганний.

Побачимося!