Дядечків сон

5 липня 2019, Пт. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Дядечків сон?

1. За мотивами відомої повісті Достоєвського
2. Про те, що щастя для кожного індивідуально
3. Тонка інтелектуальна постановка

Уявлення про щастя у всіх різне ... Тому мало кому вдається влаштувати щастя іншого. І те, що здається батькам найкращою долею для їхніх дітей, зовсім може не збігатися з уявленнями самого чада. Приходьте в Національний театр руссдрами в Києві на оригінальну постановку за мотивами твору Федора Достоєвського "Дядечків сон".

Коли батьки не змогли влаштувати своє особисте життя і знайти любов, то багато хто кидається в крайнощі і починають вважати, що любові як такої і не буває. А може, і зовсім вона вивітрилася від вічного безгрошів'я і бідності. Тоді розуміння щастя спотворюється і з'являється бажання: нехай хоч моя дитина поживе багато і знатно. Тоді-то і починають вони юних дочок дошкуляти, розхвалюючи перед перспективними людьми похилого віку.

Енергійна дама Марія Олександрівна Москальова також бажає своїй 23-річній дочці щасливою, на її погляд, долі. І нехай юної панночці обраний кавалер під 70, але його гаманець набитий грошима, а значить дитя ні в чому мати потребу не буде.

А що взяти з пана вельми поважного віку? У 70 років його думки зовсім плутаються: то заміж кличе, то на наступний день йому здається, що це все наснилося. Злі язики ще більше починають плутати нещасного князя-дідка, а тому вже і невтямки, що ж все-таки це було: сон чи реальність?

Цей спектакль - інсценування Григорія Зіскіна (Канада). В ролях: Анна Варпаховська, Валерій Зайцев, Ірина Новак, В'ячеслав Ніколенко, Олександр Гетьманський і інші.

Тривалість трагікомедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).