Дядя Ваня

4 березня 2020, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Дядя Ваня в Києві! Чекаємо вас 2020-03-04 о 19:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Дядя Ваня на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу «Дядя Ваня»?

1. Класика – вічна.
2. Історія, актуальна для кожного.
3. Шанувальникам Чехова – бути обов'язково!

П'єси А. П. Чехова – визнані шедеври, постановки за якими йдуть у всьому світі. «Дядя Ваня» – одна з найвідоміших серед них. Ставити на сцені легендарні твори – завдання не з легких, адже глядач особливо вимогливий до втілення своїх улюблених творінь. Але Театр на Подолі впорався з цим просто блискуче! «Дядя Ваня» в інтерпретації колективу став лауреатом «Київської пекторалі» в 4-х номінаціях!

Вистава пронизана чеховською атмосферою. На вас чекає психологічно віртуозне дійство. Це історія про загибель сподівань і любові, про те, наскільки примарне людське щастя.

Усі справжні шанувальники творчості А. П. Чехова тонко відчувають стилістику його творів. Тож якщо ви не з чуток знайомі з персонажами п'єси, вам буде особливо затишно на постановці «Дядя Ваня». Творіння колективу Театру на Подолі зберігає первозданність світу драми, створеного Чеховим за законами безсмертя. І ім'я цього безсмертя, цієї вічності – Любов.

Вистава російською мовою.
Тривалість – 2,5 години (з антрактом).
Режисер-постановник Віталій Малахов.

Не пропустіть повернення легенди!