Дядя Ваня 12+

20 жовтня 2019, Нд. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Дядя Ваня»?

1. Класика – вічна.
2. Історія, актуальна для кожного.
3. Шанувальникам Чехова – бути обов'язково!

П'єси А. П. Чехова – визнані шедеври, постановки за якими йдуть у всьому світі. «Дядя Ваня» – одна з найвідоміших серед них. Ставити на сцені легендарні твори – завдання не з легких, адже глядач особливо вимогливий до втілення своїх улюблених творінь. Але Театр на Подолі впорався з цим просто блискуче! «Дядя Ваня» в інтерпретації колективу став лауреатом «Київської пекторалі» в 4-х номінаціях!

Вистава пронизана чеховською атмосферою. На вас чекає психологічно віртуозне дійство. Це історія про загибель сподівань і любові, про те, наскільки примарне людське щастя.

Усі справжні шанувальники творчості А. П. Чехова тонко відчувають стилістику його творів. Тож якщо ви не з чуток знайомі з персонажами п'єси, вам буде особливо затишно на постановці «Дядя Ваня». Творіння колективу Театру на Подолі зберігає первозданність світу драми, створеного Чеховим за законами безсмертя. І ім'я цього безсмертя, цієї вічності – Любов.

Вистава російською мовою.
Тривалість – 2,5 години (з антрактом).
Режисер-постановник Віталій Малахов.

Не пропустіть повернення легенди!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати