"Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..."

26 грудня 2019, Чт. 19:30
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Про подiю

"Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..." в Одеса! Чекаємо на вас 2019-12-26 в 19:30 на локації Український театр, Одеса. Ви можете придбати квитки на "Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..." на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Чому варто піти на виставу "Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..."?

1. Цікавий, гумористичний і нескінченно творчий вечір!
2. Михайло Поліцеймако читає Олександра Гутіна - розповіді смішні й зворушливі, які змусять глядача не тільки сміятися, але ностальгічно сумувати і навіть трошки плакати.
3. Увага, можлива ненормативна лексика! Лірика, іронія, побутовий сарказм, активне знущання і зворушливий стьоб!

Олександр Гутин і Михайло Поліцеймако в авторській програмі "Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..."

Олександр Гутин - автор чудових історій, письменник, сценарист, шоумен і актор. В Одесі розповіді автора разом з ним буде читати відомий російський актор Михайло Поліцеймако.

"Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..." - це не просто літературні читання, це ще і драматургія, і музика. Розповіді підібрані так, що з них як би складається хроніка нашого життя, від восьмирічного дитинства до середнього віку. Ми почуємо різні історії, яскраві і проникливі, веселі і зворушливі, що змушують сміятися і плакати. І кожен дізнається в них щось своє, близьке. А лейтмотивом розповіді будуть звучати пісні Бон Джові, які ми слухали колись в юності.

Програма "Дякуємо, John, ми все пам'ятаємо ..." вже з успіхом пройшла в США, Ізраїлі, Латвії, Москві, Самарі, Санкт-Петербурзі.