24-pay-mark Created with Sketch.

DJBuro greets Module club (Dnipro)

7 грудня 2019, сб. 20:00-06:00
ПК Куренівка Київ, вул. Костянтинівська 73
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

ПОЧАТОК о 20:00

LIVE:
DZ'OB
Monotonne
I, iteration
+ Secret Güest

Module DJs:
Arseniy
Funky Roger
Deniraw
Kasyan

DJBuro:
Vlad Fisun
Sivash
Masha Efy

Мітцiвня Module - притулок андеграундної культури в центрі Дніпра. Арт простір, що зародився 3 роки тому і що ввібрало в себе індустріальний дух міста, стало майданчиком для самореалізації творчого потенціалу молодих і талановитих людей, втомлених від засилля масової популярної культури і караоке-кальянного чаду, що заполонили Дніпро.
Спільними зусиллями музикантів, волонтерів та відвідувачів, крок за кроком, день за днем простір для самореалізації творчого потенціалу кожного небайдужого до правильної електронної музики стає все більш пристосованим, готовим до прийняття і втілення сміливих і заможних ідей. Так виникла і зміцніла база і будинок для кількох знакових для андеграунд-сцени України груп і артистів. Деяких з них ми з гордістю представимо на нашому Шоукейс.
Деяких ви добре знаєте. Деяких пора дізнатися.

За три роки існування Module сталося понад 500 івентів, ми захостити в наших стінах понад 600 творчих одиниць з різних куточків Землі.
Проактивное творче об'єднання DJBuro неодноразово приїжджала до гості в ці стіни. Vlad Fisun, Masha Efy і Sivash збагачували улюблену саундсістему - давно пора організувати візит у відповідь.
Гостинні, писані й зміцнілі стіни самого помітного явища в нічне життя Києва в цьому році, ДК Куренівка, - найвдаліша майданчик для багатогранного музичного події, яке Module і DJBuro готують спочатку самого святкового місяця в році.

Схожі події

ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати