Дмитрій Гордон

15 грудня 2018, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Дмитра Гордона?

1. «Прості відповіді на непрості питання» – безцінна можливість не тільки почути мудрі думки Дмитра Гордона, а й поставити свої питання яскравій особистості.
2. Отримати корисні поради і налаштуватися на позитив.
3. Живе спілкування ніколи не замінити випусками по ТБ і радіо.

15 грудня пройде творча зустріч із Дмитром Гордоном «Прості відповіді на непрості питання». Ви зможете вживу поспілкуватися зі знаменитим журналістом і телеведучим. Приходьте!

Дмитро Гордон є головним редактором видання «Бульвар Гордона», керівником проекту «Гордон». Вже з 17 років він проводить зустрічі з відомими людьми, бере в них інтерв'ю. За своє життя Дмитро накопичив багатий життєвий досвід. Він довго може дискутувати на безліч тем і вражає своїм інтелектом.

Автор понад 25 книг володіє величезним обсягом інформації і готовий ділитися власною мудрістю з вами. Адже в цьому і полягає місія справжнього журналіста відчувати себе щасливим від спілкування з людьми. До зустрічі!

Схожі події

ЦЕХ 30 08 червня 09:00, Сб ЦЕХ 30 Київ, Концерт-хол ВДНГ від 10800 грн. ЦЕХ 30 Вже не хочу 08 червня ЦЕХ 30 Концерт-хол ВДНГ Придбати Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 1 Подія Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.07 - 22.07.2019 Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками 31 липня 18:00, Ср Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Николаев, Hotel Palace Ukraine від 300 грн. Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Вже не хочу 31 липня Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Hotel Palace Ukraine Придбати Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками 01 серпня 18:00, Чт Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Херсон, Конференц зал «Оптима» від 300 грн. Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Вже не хочу 01 серпня Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Конференц зал «Оптима» Придбати