Дмитро Гордон. Очі в очі

17 листопада 2018, Сб. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на зустріч з Дмитром Гордоном?

1. Творча зустріч з відомим журналістом проводиться вперше у відкритому форматі.
2. Ви особисто зможете отримати відповідь у Дмитра Гордона на важливі для вас питання.
3. Вас чекає особливий сюрприз від Дмитра Гордона.

На численні прохання публіки, вдруге у Дніпрі, відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона - журналіста, телеведучого та засновника інтернет-видання «ГОРДОН».

Гості вечора зможуть задати свої питання особисто Дмитру Гордону і отримати прямі відповіді. До того ж Дмитро готує для всіх особливий сюрприз!

Дмитро Гордон - відомий і успішний журналіст і телеведучий. Він є засновником інтернет-видання «Гордон». Брати інтерв'ю у знаменитостей Дмитро почав у віці 17 років. З тих пір він видав понад 50 книг і може багато розповісти про життя і долі людей, які в той чи інший час ділилися з журналістом своїми одкровеннями.

Дмитро Гордон підкорює співрозмовника мудрістю і багатющим досвідом. Його інтелектуальний і культурний рівень викликає захоплення. Телеведучий знає, що його діяльність необхідна мільйонам, а тому - щасливий.

Чекаємо на Вас!

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 1 Подія Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.07 - 22.07.2019