Дмитро та Назарій Яремчуки

24 вересня 2018, Пн. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 90 грн.
від 90 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Дмитра та Назарія Яремчуків?

1. Кожна пісня, кожне слово, яке прозвучить у концерті синів славного Назарія Яремчука Дмитра і Назарія-молодшого Яремчуків, відрізняє велика любов до України і всього українського.
2. Наступники музичної спадщини відомого всьому світу "буковинського соловейка" виконають авторські власні пісні та українські пісенні шедеври, які звучали і будуть звучати вічно!
3. Українська пісня - вічний духовний заряд, який завжди буде об'єднувати Україну.

В Одеській філармонії Народні артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки з сольною програмою “Рідний брат".

Наступники музичної спадщини відомого всьому світу "буковинського соловейка" подарують своїм слухачам квіти українського пісенного саду - безсмертну "Червону руту", "Стожари", "Гай, зелений гай", "Тече вода", "Два кольори", "Водограй" та інші твори, написані і виконані вже самими братами, випускниками Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.

З концертними турами Дмитро і Назарій об'їздили майже всю Україну: Київ, Харків, Черкаси, Житомир, Кіровоград, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та багато інших великих і маленьких міст. Міжнародна частини турів відбулася в містах країн Європи: Португалія (Лісабон), Іспанія (Мадрид, Барселона, Севілья, Торревьеха, Мурсія), Франція (Париж), Італія (Салерно), Чехія (Прага) та ін.

«Українська пісня і світла пам'ять Назарія Яремчука - вічний духовний заряд, який завжди буде об'єднувати Україну. Співаки такого рівня не дають нам забути, що ми - велика культурна нація зі своїми традиціями, своєю культурою, своїм сильним голосом, який звучить на весь світ», дуже приємно, що в спадок прекрасним синам Дмитру та Назарій Яремчук, чудовим співакам, перейшло НЕ тільки ім'я батька, а й покликання!