Дмитро Комаров. Бразилія-2018

22 жовтня 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 1 грн.
від 1 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на зустріч з Дмитром Комаровим?

1. Послухати цікаві історії від Дмитра Комарова.
2. Поспілкуватися з легендарною «рабинею Ізаурою».
3. Побачити кумира мільйонів.

Ведучий тревел-шоу Дмитро Комаров приготував для українців справжній сюрприз. Телемандрівник прилетить із Бразилії до України, щоб взяти участь у творчих зустрічах і презентаціях нового сезону «Світ навиворіт».

У новій програмі «Бразилія-2018» Дмитро розповість, як працював у найнебезпечніших фавелах, досліджував Амазонку і робив нові відкриття. У новій експедиції Дмитро не раз ризикував життям для того, щоб показати телеглядачам унікальні кадри. Наприклад, в Амазонці спробував одразу кілька первісних індіанських ритуалів, за що ледь не поплатився життям. Чим все закінчилося і які ритуали пройшов Комаров, ви дізнаєтеся на творчих зустрічах c ведучим.

Із новою програмою «Бразилія-2018» Дмитро Комаров відвідає 6 українських міст: Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу.

Ведучий вперше розкриє подробиці нової експедиції ще до виходу програми в ефір.

Ще один подарунок від Дмитро Комарова - виступ головної героїні серіалу «Рабиня Ізаура» Луселії Сантус, яка вперше прилетить з Дмитром в Україну, щоб взяти участь у його творчих зустрічах.

Інші дати

Схожі події

Виставка Samskara 15 листопада 13:00, Чт Виставка Samskara Київ, Будинок Одягу від 150 грн. Виставка Samskara Вже не хочу 15 листопада Виставка Samskara Будинок Одягу Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Пн Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Пн Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч 18 грудня 20:00, Вт Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Київ, Будинок вчених від 400 грн. Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Вже не хочу 18 грудня Ваня Якимов. Камерна зимова зустріч Будинок вчених Придбати