Дмитро Романов

24 липня 2019, Ср. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Stand Up з Дмитром Романовим?

1. Дмитро Романов - зірка сучасного стендапа.
2. Ви отримаєте порцію добірного гумору на злобу дня.
3. Вас чекає концерт, рівні якого бувають раз на десятки років

Запрошуємо всіх на приголомшливий вечір гумору з одеським гумористом Дмитром Романовим! Чудовий настрій і приємний післясмак - гарантовані!

Дмитро прославився під час сольних виступів у проекті Stand Up (ТНТ). Глядачеві запам'яталася ефектна зовнішність артиста і його інтелігентний, одеський гумор. І тепер творчість молодого автора є предметом обговорень завсідників форумів і блогерів.

Теми для своїх жартів Дмитро підбирає живі і цікаві: може пожартувати про кохану дружину, друзів і, звичайно, нещадно - про себе. Саме за відкритість і відсутність сорому одесита любить публіка.

Stand Up шоу - завжди очікувані і яскраві зустрічі для українського глядача. Оцінили шанувальники живого гумору і новий формат - Stand Up, який представляє виступи кращих стендаперов країни.

Схожі події

Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special 20 листопада 19:00, Пт Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 13 грн. Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special Вже не хочу 20 листопада Шукаю 1928 глядачів. Stand-up Special МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати