Дмитро Романов. Нове і краще

26 листопада 2020, Чт. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.

Всі квитки є дійсними на нові дати. У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

26 листопада о 19:00 у Палаці культури КПІ гумор без вульгарності від резидента Stand-up Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Антон Тимошенко та Сергій Липко.

Чому варто піти на стендап Дмитра Романова

  1. Величезна порція нових жартів від відомого коміка.
  2. Розігрів вартий окремої уваги – краще не запізнюватися!
  3. Півтори години відпочинку і сміху.

Стендап комік Дмитро Романов

Дмитро Романов – колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і брутальності. На думку Дмитра саме такого світлого і доброго гумору нам всім зараз і не вистачає.

Жанр stand up став неймовірно популярним. Мабуть, не останню роль в цьому зіграв канал "ТНТ", а саме ряд комедійних проектів і шоу, які виходили в ефір. Програма "Stand Up" дозволила молодим артистам заявити про себе і реалізуватися на сцені авторам іскрометних злободенних жартів. У число найкращих гумористів входить ім'я Дмитра Романова.

Високий, худий юнак (вага Дмитра, за деякими відомостями, 69 кг при зрості 191 см) жартує про свою зовнішність, про стосунки з дівчатами і про побутові проблеми, які близькі кожному. Дмитро не приховує своєї приналежності до єврейської національності. З властивим йому гумором він зазначає, що це відразу видно і заперечувати цей факт було б нерозумно.

А ще він шикарно імпровізує з глядачами, тому вибирайте місця в першому ряду, якщо сміливі ;)

А на розігріві будуть хлопці теж не промах! Запрошеними гостями є перспективні київські гумористи Антон Тимошенко і Сергій Липко.

  1. Антон Тимошенко - інтелігентний комік, жартує про дурість суспільства, щоб хоч якось виправдати свою. Він настільки любить гостросоціальну комедію, що якби вона збирала гроші на карту Приват банку, він би скинув половину необхідної суми і навіть сплатив би комісію. Учасник "Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up".
  2. Сергій Липко - стендап-комік, сценарист, один з авторів Телебачення Торонто і резидент проекту "Підпільний Stand Up". Сергій працює над тим, щоб люди розуміли, що таке стендап і знали, що в Україні він теж є. Через 200 років Сергій створив би парк розваг "21 століття": "Це було щось на кшталт "Парку Юрського періоду ", але з дешевими смартфонами і трухлявими автомобілями. Там люди могли б проїхатися в забитій маршрутці, заплатити за комуналку в черзі, спробувати все те, чого, я сподіваюся, вже не буде через двісті років ».

Сьогодні жанр стендап став популярним і обріс своєю категорією глядачів і слухачів. На кожен новий концерт, в якому коміки діляться своїми наболілими історіями, чекають з нетерпінням. Це дивовижне шоу, в якому учасники висміюють насамперед самих себе і лише іноді глядачів. Тут гумор подається з неабиякою порцією сатири змішаної з цинізмом і самобичуванням. Це майже імпровізоване шоу, в якому учасники не тільки розповідають прості і зрозумілі історії найвідомішою мовою у світі – мовою гумору, але іноді спілкуються з глядачами, що призводить до нових вибухів здорового, справжнього і дуже заразливого сміху.

Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємне "перезавантаження" під час концерту!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендується особам від 16 років.

Де купити квитки на стендап-шоу Дмитра Романова в Києві

Квитки на стендап-шоу Дмитра Романова можна купити на Сoncert.ua. Замовляйте онлайн на email або з доставкою кур'єром. Електронні квитки також будуть доступні у вашому особистому кабінеті на сайті.