Дмитро Романов

3 вересня 2020, Чт. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дмитро Романов в Одесі - фото №1 dmytro-romanov-odesa_odesskaya-oblastnaya-filarmoniya_180320201900_940
Дмитро Романов в Одесі - фото №2 dmytro-romanov-odesa_odesskaya-oblastnaya-filarmoniya_180320201900_164

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.

Всі квитки є дійсними на нові дати. У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Чому варто піти на Stand Up з Дмитром Романовим?

1. Дмитро Романов - зірка сучасного стендапа.
2. Жанр stand up став неймовірно популярним.
3. Вас чекає нова порція інтелігентного гумору без мату і вульгарності.

Запрошуємо всіх на приголомшливий вечір гумору з одеським гумористом Дмитром Романовим! Чудовий настрій і приємний післясмак - гарантовані!

Дмитро прославився під час сольних виступів у проекті Stand Up (ТНТ). Глядачеві запам'яталася ефектна зовнішність артиста і його інтелігентний, одеський гумор. І тепер творчість молодого автора є предметом обговорень завсідників форумів і блогерів.

Теми для своїх жартів Дмитро підбирає живі і цікаві: може пожартувати про кохану дружину, друзів і, звичайно, нещадно - про себе. Саме за відкритість і відсутність сорому одесита любить публіка.

Stand Up шоу - завжди очікувані і яскраві зустрічі для українського глядача. Оцінили шанувальники живого гумору і новий формат - Stand Up, який представляє виступи кращих стендаперов країни.

Де купити квитки на стендап Дмитра Романова в Одесі

Квитки на стендап Дмитра Романова в Одесі можна придбати на Concert.ua: онлайн, з доставкою або забрати бронь в одному з наших квиткових офісів.

Артисти