Дні Турбіних

2 лютого 2019, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дні Турбіних у Києві - фото №1 Дні Турбіних у Києві
Дні Турбіних у Києві - фото №2 Дні Турбіних у Києві афіша
Дні Турбіних у Києві - фото №3 Дні Турбіних у Києві квитки
Дні Турбіних у Києві - фото №4 Дні Турбіних у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Дні Турбіних?

1. Легендарне твір Булгакова
2. Сучасна постановка, яка з перших хвилин залучає глядача у світ героїв вистави
3. Дуже актуальна тема і проблематика

Минуло майже сто років після подій, описаних в п'єсі "Дні Турбіних", але кожне слово нашого прославленого співвітчизника Михайла Булгакова, як і раніше актуально - не менше актуально, ніж на початку минулого століття.

На кілька годин глядачі зможуть поринути в атмосферу старовинної вітальні на Андріївському (Олексіївському) спуску, де любили, мріяли, щиро вірили і сподівалися, незважаючи ні на що.

"Дні Турбіних" Михайла Булгакова - спектакль про Київ і киян. У 1925 році Булгаков на основі власного роману «Біла гвардія» написав для МХАТу п'єсу. Через проблеми з радянською цензурою автору довелося довелося змінити назву на більш нейтральне.

П'єса в основі своїй автобіографічна. Булгаков по народженню і вихованню належав до тієї середовищі, яку зобразив у романі і в п'єсі, тому він добре знав, про що пише. Герої Булгакова толерантні і порядні люди, готові визнати право на існування позиції іншої людини, незалежно від своєї власної позиції. "Дні Турбіних" - п'єса про ... людей, чесних і благородних, освічених і мислячих, які потрапили в екстремальну для себе ситуацію: коли один, з яким вчора разом пройшли всю Першу світову, ховаючись однієї шинеллю, може завтра опинитися ворогом - по іншу сторону барикад. І в нього доведеться стріляти ... Загалом і в цілому, ця п'єса, як і всі інші твори Булгакова - про проблему людського вибору.

У процесі постановки актори не переставали дивуватися тому, що пройшло майже 100 років з часу подій, описаних Булгаковим, а й люди залишилися колишніми, і події повторюються. Ми так і не навчилися робити висновки з власної історії ... На жаль ... Можливо, спектакль «Дні Турбіних» змусить хоча б деяких з нас задуматися про це, а потім і зробити щось, щоб змінити ситуацію на краще.