Дні Турбіних Михайла Булгакова

28 березня 2020, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Дні Турбіних Михайла Булгакова у Києві - фото №1 dni-turbinih-mihaila-bulgakova_kievskaya-krepost_280320201900_947
Дні Турбіних Михайла Булгакова у Києві - фото №2 dni-turbinih-mihaila-bulgakova_kievskaya-krepost_280320201900_991
Дні Турбіних Михайла Булгакова у Києві - фото №3 dni-turbinih-mihaila-bulgakova_kievskaya-krepost_280320201900_260
Дні Турбіних Михайла Булгакова у Києві - фото №4 dni-turbinih-mihaila-bulgakova_kievskaya-krepost_280320201900_893

Про подiю

Увага! Виставу перенесено. Нова дата події поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату. З усіх питань прохання звертатися до організатора за номером телефону +380 50 655 62 44.

Будь ласка, зверніть увагу.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Контакти організатора: +380 50 655 62 44

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV

Чому варто піти на виставу "Дні Турбіних"?

1. Легендарний твір Булгакова
2. Сучасна постановка, яка з перших хвилин залучає глядача у світ героїв вистави
3. Дуже актуальна тема і проблематика

Минуло майже сто років після подій, описаних в п'єсі "Дні Турбіних", але кожне слово нашого прославленого співвітчизника Михайла Булгакова, як і раніше актуально - не меньш актуально, ніж на початку минулого століття.

На кілька годин глядачі зможуть поринути в атмосферу старовинної вітальні на Андріївському (Олексіївському) спуску, де любили, мріяли, щиро вірили і сподівалися, незважаючи ні на що.

"Дні Турбіних" Михайла Булгакова - вистава про Київ і киян. У 1925 році Булгаков на основі власного роману «Біла гвардія» написав для МХАТу п'єсу. Через проблеми з радянською цензурою автору довелося змінити назву на більш нейтральну.

П'єса в основі своїй автобіографічна. Булгаков по народженню і вихованню належав до того середовищя, яке зобразив у романі і в п'єсі, тому він добре знав, про що пише. Герої Булгакова толерантні і порядні люди, готові визнати право на існування позиції іншої людини, незалежно від своєї власної позиції. "Дні Турбіних" - п'єса про ... людей, чесних і благородних, освічених і мислячих, які потрапили в екстремальну для себе ситуацію: коли один, з яким вчора разом пройшли всю Першу світову, ховаючись однієї шинеллю, може завтра опинитися ворогом - по іншу сторону барикад. І в нього доведеться стріляти ... Загалом і в цілому, ця п'єса, як і всі інші твори Булгакова - про проблему людського вибору.

У процесі постановки актори не переставали дивуватися тому, що пройшло майже 100 років з часу подій, описаних Булгаковим, а люди залишилися колишніми, і події повторюються. Ми так і не навчилися робити висновки з власної історії ... На жаль ... Можливо, вистава «Дні Турбіних» змусить хоча б деяких з нас задуматися про це, а потім і зробити щось, щоб змінити ситуацію на краще.

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати спектакль Подію перенесено 25 березня 19:00, Ср спектакль "Ігри для дорослих" Київ, CARIBBEAN club від 490 грн. спектакль Вже не хочу 25 березня спектакль "Ігри для дорослих" CARIBBEAN club Придбати