дні Турбіних

23 вересня 2018, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

дні Турбіних у Києві - фото №1 picture
дні Турбіних у Києві - фото №2 picture
дні Турбіних у Києві - фото №3 picture
дні Турбіних у Києві - фото №4 picture
дні Турбіних у Києві - фото №5 picture
дні Турбіних у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Дні Турбіних?

1. Легендарний твір Булгакова
2. Сучасна постановка, яка з перших хвилин залучає глядача у світ героїв вистави
3. Дуже актуальна тема і проблематика

Минуло сто років після подій, описаних в п'єсі "Дні Турбіних", але кожне слово нашого прославленого співвітчизника Михайла Булгакова, як і раніше, не менш актуальне, ніж на початку минулого століття.

На кілька годин глядачі зможуть поринути в атмосферу старовинної вітальні на Андріївському (Олексіївському) узвозі, де любили, мріяли, щиро вірили і сподівалися, незважаючи ні на що.

"Дні Турбіних" Михайла Булгакова - вистава про Київ і киян. У 1925 році Булгаков на основі власного роману «Біла гвардія» написав для МХАТу п'єсу. Через проблеми з радянською цензурою автору довелося довелося змінити назву на більш нейтральну.

П'єса в основі своїй автобіографічна. Булгаков по народженню і вихованню належав до того середовищі, яке зобразив у романі і в п'єсі, тому він добре знав, про що пише. Герої Булгакова толерантні і порядні люди, готові визнати право на існування позиції іншої людини, незалежно від своєї власної позиції. "Дні Турбіних" - п'єса про... людей, чесних і благородних, освічених і мислячих, які потрапили в екстремальну для себе ситуацію: коли той, із ким вчора разом пройшли всю Першу світову, ховаючись однієї шинеллю, може завтра опинитися ворогом - по іншу сторону барикад. І в нього доведеться стріляти... Загалом і в цілому, ця п'єса, як і всі інші твори Булгакова - про проблему людського вибору.

Вистава театру "Маскам Рад" поставлена за основним з визнаних текстів п'єси Булгакова. У процесі постановки актори не переставали дивуватися тому, що пройшло майже 100 років з часу подій, описаних Булгаковим, а й люди залишилися колишніми, і події повторюються. Ми так і не навчилися робити висновки з власної історії... На жаль... Можливо, вистава "Дні Турбіних" змусить хоча б деяких з нас задуматися про це, а потім і зробити щось, щоб змінити ситуацію на краще.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати