DniPRO ГогольFest

27 - 29 вересня 2019 22:00
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №1 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №2 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №3 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №4 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №5 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №6 picture

Про подiю

27-29 вересня у Дніпрі відбудеться DniPro ГогольFest – телепорт у вимір творчості, взаємодії та пост-модерну.

Фестиваль – це можливість відчути світ сучасного мистецтва кожному, хто потрапить на територію, торкнеться до творчого потоку.

Основною локацією DniPRO ГогольFest буде Зона найпершої телестудії Дніпра – нині територія кіностудії Contrabas video production та телеканалу UA: Дніпро. Саме звідси понад 60 років тому було запущено перше телемовлення у регіоні, звідси кували та тиражували змісти в кожен телевізор.

Кіностудії – це 3-4 гектари з кінопавльйонами, алеями, крутим адміністративними та промисловими будівлями, старі автобуси, промислові басейни, бомбосховище та великий абрикосовий сад.

Кіностудія стане аномальною зоною з високим рівнем сучасного мистецтва на квадратний метр, де постійно щось відбуватиметься – театральні вистави, художні виставки, вуличні перформанси, музичні виступи, дитячі інтерактивності, філософські дискусії, майстер-класи.

Абонемент дає можливість доступу 2 ночі та 2 дні до Кіностудії та усіх події на її території. А саме:
Театр – в спеціально обладнаних кінопавільйонах покажуть українсько-французьку виставу “The shadow”, німецько-українську документальну виставу “11x11 Questions to Ukraine”, виставу театру ДАХ “Сон Аліси” від режисера Влада Троїцького.

Театральні резиденції – покази напрацювань між українськими акторами та іноземними режисерами, що будуть створені протягом підготовки фестивалю.

Перформативна програма – понад 10 вуличних та сайд-специфік постановок не на класичній театральній сцені, а в непристосованих для цього місцях, що дозволяє по-новому взаємодіяти з глядачами і простором.

Візуальна програма – понад 150 художників з України та закордону створюватимуть власні проекти та інсталяції. Концептом візуальної програми є “Комунікація” – про спілкування та взаємодію з навколишнім простором, зі своїм внутрішнім «я», про листування через пошту та в соціальних мережах, про технології, що ми застосовуємо для масової комунікації, мас-медіа та кіно включно.

Музична програма – де учасниками Головної сцени будуть фрік-кабаре Dakh Daughters, соціальний рейв-бенд ЦеШо, дніпровська електро-акустична формація DZ'OB, етно-електронний гурт Oy Sound System, білоруське колд вейв тріо Super Besse та інші.

Нічна – електронна сцена, де відіграють DJ Tapolsky, Elektro Guzzi, Nestor та інші.

Освітня програма “Настіна гімназія” – понад 35 денних та нічних заходів, лекції, кінопокази, майстер-класи.

Всього під час DniPRO ГогольFest на території Кіностудії пройде понад 100 подій за 2 дні та 2 ночі.

Фестиваль відбувається в Дніпрі за ініціативи та підтримки генерального партнера – Программа Культурная столица.

Інші дати

IYOV. Спецподія DNIPRO ГОГОЛЬFEST

28 вересня 2019 19:00

Аерокосмічний музей, Дніпро

Перейти до опису
від 300 грн.