DniPRO ГогольFest

27 - 29 вересня 2019 22:00
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №1 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №2 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №3 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №4 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №5 picture
DniPRO ГогольFest у Дніпрі - фото №6 picture

Про подiю

27-29 вересня у Дніпрі відбудеться DniPro ГогольFest – телепорт у вимір творчості, взаємодії та пост-модерну.

Фестиваль – це можливість відчути світ сучасного мистецтва кожному, хто потрапить на територію, торкнеться до творчого потоку.

Основною локацією DniPRO ГогольFest буде Зона найпершої телестудії Дніпра – нині територія кіностудії Contrabas video production та телеканалу UA: Дніпро. Саме звідси понад 60 років тому було запущено перше телемовлення у регіоні, звідси кували та тиражували змісти в кожен телевізор.

Кіностудії – це 3-4 гектари з кінопавльйонами, алеями, крутим адміністративними та промисловими будівлями, старі автобуси, промислові басейни, бомбосховище та великий абрикосовий сад.

Кіностудія стане аномальною зоною з високим рівнем сучасного мистецтва на квадратний метр, де постійно щось відбуватиметься – театральні вистави, художні виставки, вуличні перформанси, музичні виступи, дитячі інтерактивності, філософські дискусії, майстер-класи.

Абонемент дає можливість доступу 2 ночі та 2 дні до Кіностудії та усіх події на її території. А саме:
Театр – в спеціально обладнаних кінопавільйонах покажуть українсько-французьку виставу “The shadow”, німецько-українську документальну виставу “11x11 Questions to Ukraine”, виставу театру ДАХ “Сон Аліси” від режисера Влада Троїцького.

Театральні резиденції – покази напрацювань між українськими акторами та іноземними режисерами, що будуть створені протягом підготовки фестивалю.

Перформативна програма – понад 10 вуличних та сайд-специфік постановок не на класичній театральній сцені, а в непристосованих для цього місцях, що дозволяє по-новому взаємодіяти з глядачами і простором.

Візуальна програма – понад 150 художників з України та закордону створюватимуть власні проекти та інсталяції. Концептом візуальної програми є “Комунікація” – про спілкування та взаємодію з навколишнім простором, зі своїм внутрішнім «я», про листування через пошту та в соціальних мережах, про технології, що ми застосовуємо для масової комунікації, мас-медіа та кіно включно.

Музична програма – де учасниками Головної сцени будуть фрік-кабаре Dakh Daughters, соціальний рейв-бенд ЦеШо, дніпровська електро-акустична формація DZ'OB, етно-електронний гурт Oy Sound System, білоруське колд вейв тріо Super Besse та інші.

Нічна – електронна сцена, де відіграють DJ Tapolsky, Elektro Guzzi, Nestor та інші.

Освітня програма “Настіна гімназія” – понад 35 денних та нічних заходів, лекції, кінопокази, майстер-класи.

Всього під час DniPRO ГогольFest на території Кіностудії пройде понад 100 подій за 2 дні та 2 ночі.

Фестиваль відбувається в Дніпрі за ініціативи та підтримки генерального партнера – Программа Культурная столица.

Інші дати

Схожі події

The Best Ukrainian Metal Act 2019 21 грудня 17:00, Сб The Best Ukrainian Metal Act 2019 Київ, Bingo від 300 грн. The Best Ukrainian Metal Act 2019 Вже не хочу 21 грудня The Best Ukrainian Metal Act 2019 Bingo Придбати Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів 14 грудня 11:00, Сб Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Вже не хочу 14 грудня Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів КВЦ Парковий Придбати Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» 14 грудня 19:00, Сб Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігів, Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка від 60 грн. Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Вже не хочу 14 грудня Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати JAZZ BEZ 2019 12 грудня 19:00, Чт JAZZ BEZ 2019 Чернігів, Чернігівський обласний фiлармонiйний центр від 250 грн. JAZZ BEZ 2019 Вже не хочу 12 грудня JAZZ BEZ 2019 Чернігівський обласний фiлармонiйний центр Придбати