25 січня 2019, Пт. 23:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку DNK x DJ KASHIN?

1. Одна з вечірок від ДНК, приєднуйся до сім'ї!
2. Неймовірний сет від DJ KASHIN.
3. Незабутня вечірка, яка подарує яскраві враження.

Чергова вечірка від ДНК! Це буде щось!

25 січня – День студента, а значить – саме час побувати на крутому заході! В Atlas відбудеться неймовірний сет від DJ Kashin. Цей діджей і репер з Санкт-Петербурга став захоплюватися музикою ще з початку 2000-х. Він – учасник бейсхаус угруповання РАШН СТАИЛ. Роман Кашин (справжнє ім'я виконавця) є також одним з хедлайнерів тусовки "Стиль.Туса". Так що зустрічайте частинку Стилю в Києві! До речі, DJ Kashin вперше приїздить до столиці.

Майже півтора десятка років досвіду роботи в музичній сфері дозволяють хлопцеві створювати справжні хіти. Для виступу в Atlas DJ Kashin приготував особливий сет. Він точно запам'ятається вам надовго!

До речі, DJ Kashin буде не єдиним, хто виступить на сцені клубу Atlas. Чекайте повний лайн-ап за тиждень до івенту. Ви будете приємно здивовані!

Цей вечір стане найбільш драйвовою подією початку 2019 року. Приєднуйся до сім'ї DNK! Чекаємо на тих, хто розуміється на крутих сетах!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати