До і після

15 листопада 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Вистава «До и потім» - це жіноча сповідь, что вражає свою відвертістю. Тому вона цікава, як чоловікам, так и жінкам. Критики даже назвали ее душевним стриптизом трьох жінок, та на місці кожної з них хоча б раз у жітті булу будь-яка з нас.

Це найнезвічайніша вистава, бо вона має величезне Містичний Вплив на підсвідомість глядача - як после смак, приходять Дивовижні Прозріння та енергетичне перезавантаження. Для автора п »єси - україно- італійської телезіркі та головного героя сюжету - ця історія много в чому автобіографічна.

. В одному з інтерв "ю смороду зізналіся, что найскладніше - це играть самих себе. Альо це єдиний спектакль, в Який корективи вносять НЕ режисерів, а самє життя. У віставі беруть участь: заслужений артист України Віктор Кошель, Тетяна Лозіна, Тетяна Бучацька, Ангеліна Грищенко, Данило Акорд та Катаріна Сінчілло.

Родзинкою постановки є Дивовижна музика у неперевершений віконанні зірки, что підкоріла вітчізняну та Світову сцену - геніальної Людмили Марцевич, народної артистки України, солісткі Национальной філармонії. ЇЇ доля у віставі Робить Цю подію унікальною.

Схожі події

Король Дроздобород 11 січня 12:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Король Дроздобород 11 січня 16:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 1 Подія Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 21.12.2019