До і після

20 жовтня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Вистава «До и потім» - це жіноча сповідь, что вражає свою відвертістю. Тому вона цікава, як чоловікам, так и жінкам. Критики даже назвали ее душевним стриптизом трьох жінок, та на місці кожної з них хоча б раз у жітті булу будь-яка з нас.

Це найнезвічайніша вистава, бо вона має величезне Містичний Вплив на підсвідомість глядача - як после смак, приходять Дивовижні Прозріння та енергетичне перезавантаження. Для автора п »єси - україно- італійської телезіркі та головного героя сюжету - ця історія много в чому автобіографічна.

. В одному з інтерв "ю смороду зізналіся, что найскладніше - це играть самих себе. Альо це єдиний спектакль, в Який корективи вносять НЕ режисерів, а самє життя. У віставі беруть участь: заслужений артист України Віктор Кошель, Тетяна Лозіна, Тетяна Бучацька, Ангеліна Грищенко, Данило Акорд та Катаріна Сінчілло.

Родзинкою постановки є Дивовижна музика у неперевершений віконанні зірки, что підкоріла вітчізняну та Світову сцену - геніальної Людмили Марцевич, народної артистки України, солісткі Национальной філармонії. ЇЇ доля у віставі Робить Цю подію унікальною.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати