До і після

20 жовтня 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Вистава «До и потім» - це жіноча сповідь, что вражає свою відвертістю. Тому вона цікава, як чоловікам, так и жінкам. Критики даже назвали ее душевним стриптизом трьох жінок, та на місці кожної з них хоча б раз у жітті булу будь-яка з нас.

Це найнезвічайніша вистава, бо вона має величезне Містичний Вплив на підсвідомість глядача - як после смак, приходять Дивовижні Прозріння та енергетичне перезавантаження. Для автора п »єси - україно- італійської телезіркі та головного героя сюжету - ця історія много в чому автобіографічна.

. В одному з інтерв "ю смороду зізналіся, что найскладніше - це играть самих себе. Альо це єдиний спектакль, в Який корективи вносять НЕ режисерів, а самє життя. У віставі беруть участь: заслужений артист України Віктор Кошель, Тетяна Лозіна, Тетяна Бучацька, Ангеліна Грищенко, Данило Акорд та Катаріна Сінчілло.

Родзинкою постановки є Дивовижна музика у неперевершений віконанні зірки, что підкоріла вітчізняну та Світову сцену - геніальної Людмили Марцевич, народної артистки України, солісткі Национальной філармонії. ЇЇ доля у віставі Робить Цю подію унікальною.

Схожі події

Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019 VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати