Хороші люди

26 липня 2019, Пт. 20:00
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Хороші люди»?

1. Неперевершений стиль Антона Павловича Чехова і талант акторів театру - грандіозне поєднання для прекрасного вечора.
2. Вистава нагадає глядачеві, що означає сміятися крізь сльози.
3. У героях історій Чехова багато дізнаються своїх знайомих, а хтось - себе.

Театр російської драми ім. Лесі Українки представляє спектакль «Хороші люди». Трагіфарс за розповідями А. П. Чехова. НЕ пропустіть!

Глядачам надається унікальна можливість проникнути в світ творчості Чехова, захопитися барвистими образами і знайти безліч паралелей з реальністю.

«Хороші люди» - це і сумно і смішно. Так працює чеховський «сміх крізь сльози». Глядачів вразить незвичайна режисерська задумка, яскраві костюми, красива сценографія, прекрасне музичне оформлення і, звичайно, гра приголомшливих акторів.

Постановка - Кирило Кашликов.
У ролях: Максим Нікітін, Юрій Дяк, Володимир Осадчий, Петро Сова, Діна Андрійчук, Юрій Яковлєв, Марія Гончарова та інші талановиті артисти театру.
Тривалість вистави - 1 год 15 хвилин, без антракту.

Схожі події

№13 16 жовтня 19:00, Ср №13 Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. №13 Вже не хочу 16 жовтня №13 Театр музкомедії Придбати Концерт органної музики 17 жовтня 18:30, Чт Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Концерт органної музики Вже не хочу 17 жовтня Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 жовтня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 жовтня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати