Добро Добро Халва від театру Воробушек

7 грудня 2019, Сб. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Воробушек покаже єдиний в світі комедійний спектакль в стилі індійського Zibro «Добро Добро Халва» (єдиний, тому що стиль Zibro ми придумали самі).

Це розповідь-оповідь про великого мудреця, який вирішує проблеми і біди всіх, хто приходить до нього. Вам може здатися, що це класичний і банальний сюжет, ну тоді, напевно, ви ще не знайомі з Інародним театром абсурду Воробушек. «Добро Добро Халва» - це мікс всього, що ви знаєте, в одному флаконі. Це комедія абсурду, яка сподобається і малому, і старому. Це просто потрібно один раз побачити.

Якщо вам не вистачає довіри і віри в цей спектакль, то ось вам кілька фраз, які змусять вас повірити: «Це НЕЙМОВІРНО СМІШНА ВИСТАВА», «ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНО», «Є люди, які сказали, що це найкраще, що вони коли-небудь бачили!», «Подейкують, що цей спектакль внесений під захист ЮНЕСКО», «БОМБА-ШИК».

Схожі події

Лесь Подерв'янський 02 серпня 19:00, Нд Лесь Подерв'янський Одеса, Зелений театр від 370 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 02 серпня Лесь Подерв'янський Зелений театр Придбати Стендап в P2B BAR 05 липня 19:00, Нд Стендап в P2B BAR Київ, P2B Bar від 200 грн. Стендап в P2B BAR Вже не хочу 05 липня Стендап в P2B BAR P2B Bar Придбати Підпільний стендап 17 липня 19:30, Пт Підпільний стендап Київ, kooperativ від 299 грн. Підпільний стендап Вже не хочу 17 липня Підпільний стендап kooperativ Придбати Прийшов чоловік до жінки 05 липня 19:00, Нд Прийшов чоловік до жінки Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Прийшов чоловік до жінки Вже не хочу 05 липня Прийшов чоловік до жінки Будинок Клоунів Придбати