Добро Добро Халва

19 квітня 2019, Пт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Добро Добро Халва в Одесі - фото №1 Добро Добро Халва в Одесі
Добро Добро Халва в Одесі - фото №2 Добро Добро Халва в Одесі афіша
Добро Добро Халва в Одесі - фото №3 Добро Добро Халва в Одесі квитки

Про подiю

"Воробушек" покаже єдиний в світі комедійний спектакль в стилі індійського Zibro «Добро Добро Халва». Єдиний, тому що стиль Zibro ми придумали самі.

Це розповідь-оповідь про великого мудреця, який вирішує проблеми і біди всіх, хто приходить до нього. Вам може здатися, що це класичний і банальний сюжет, ну тоді, напевно, ви ще не знайомі з Інародним театром абсурду "Воробушек". «Добро Добро Халва» – це мікс всього, що ви знаєте, в одному флаконі. Це комедія абсурду, яка сподобається і малому, і старому. Це просто потрібно один раз побачити.

Якщо вам не вистачає довіри і віри в цей спектакль, то ось вам кілька фраз, які змусять вас повірити: «Це НЕЙМОВІРНО СМІШНА ВИСТАВА», «ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНО», «Є люди, які сказали, що це найнезвичайніше, що вони коли-небудь бачили!, «Подейкують, що цей спектакль внесений під захист ЮНЕСКО», «БОМБА-ШИК».

УВАГА: Якщо ви бачили нас по телевізору, то знайте: наживо – це зовсім інше, адже ми творимо, що хочемо, і ніхто нам не перешкода.

Схожі події

Стендап вечір Саші Долгополова 22 листопада 20:00, Пт Стендап вечір Саші Долгополова Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Стендап вечір Саші Долгополова Вже не хочу 22 листопада Стендап вечір Саші Долгополова Будинок Кіно Придбати Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати