Добро Добро Халва

19 квітня 2019, Пт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Добро Добро Халва в Одесі - фото №1 Добро Добро Халва в Одесі
Добро Добро Халва в Одесі - фото №2 Добро Добро Халва в Одесі афіша
Добро Добро Халва в Одесі - фото №3 Добро Добро Халва в Одесі квитки

Про подiю

"Воробушек" покаже єдиний в світі комедійний спектакль в стилі індійського Zibro «Добро Добро Халва». Єдиний, тому що стиль Zibro ми придумали самі.

Це розповідь-оповідь про великого мудреця, який вирішує проблеми і біди всіх, хто приходить до нього. Вам може здатися, що це класичний і банальний сюжет, ну тоді, напевно, ви ще не знайомі з Інародним театром абсурду "Воробушек". «Добро Добро Халва» – це мікс всього, що ви знаєте, в одному флаконі. Це комедія абсурду, яка сподобається і малому, і старому. Це просто потрібно один раз побачити.

Якщо вам не вистачає довіри і віри в цей спектакль, то ось вам кілька фраз, які змусять вас повірити: «Це НЕЙМОВІРНО СМІШНА ВИСТАВА», «ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНО», «Є люди, які сказали, що це найнезвичайніше, що вони коли-небудь бачили!, «Подейкують, що цей спектакль внесений під захист ЮНЕСКО», «БОМБА-ШИК».

УВАГА: Якщо ви бачили нас по телевізору, то знайте: наживо – це зовсім інше, адже ми творимо, що хочемо, і ніхто нам не перешкода.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Ваня Усович. Великий StandUp 22 квітня 21:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Київ, Центральний будинок художника від 270 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 22 квітня Ваня Усович. Великий StandUp Центральний будинок художника Придбати Великий StandUp. Ваня Усович 21 квітня 19:00, Нд Великий StandUp. Ваня Усович Запоріжжя, Концертний зал ім. Глінки від 120 грн. Великий StandUp. Ваня Усович Вже не хочу 21 квітня Великий StandUp. Ваня Усович Концертний зал ім. Глінки Придбати Варяти 28 травня 20:00, Вт Варяти Тернопіль , ПК Березіль від 150 грн. Варяти Вже не хочу 28 травня Варяти ПК Березіль Придбати